Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 12-13 évesek is küzdhetnek...

12-13 évesek is küzdhetnek identitás problémával? Ha nem, mik az első jelei annak, hogy felnőttkorában ez lesz a baja?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Az identitás zavar szerintem pont hogy legjobban rájuk és a tinédzser korosztályra jellemző.
2010. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2010. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem az majd a szülei kialakítják a folytonos túlaggódással. 12-13 évesen nem dőlnek el az ilyen problémák én velem mondjuk rengeteg esemény történt az életemben és szinte más ember lettem.
2010. szept. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

IGEN,küzdhetsz,kicsit későre válaszolok,de én is pont igy voiltam és aztán rájöttem hogy meleg avgyok 13 évesen megtörtént az első nemi kapcsolatom,ami azért nagyon korai volt és most pedig élek boldogan egy fiuval :)

lehet ientászavarod már most is.Én most 17 éves vagyok :)

2011. szept. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!