Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mik a transzexualitás első jelei?

Mik a transzexualitás első jelei?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 17:13
1 2
 1/18 böiler ***** válasza:
56%

Szerintem talán az lehet, hogy lányként fiúsan viselkedik, tehát nem érdeklik azok a dolgok, amit egy lányt érdekelnek. És fordítva.

Aztán beöltöznek a másik nemnek, bár ez már inkább a transzvesztita. Nem tudom mekkora a különbség.

Viszont, ha összeszednek x összeget, akkor átoperáltatják magukat.

2011. jan. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
az hogy csak magadon jár az eszed.
2011. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
És milyen dolgok érdekelnek egy lányt? (Bocs a hülye kérdésért, de nem tudom pontosan.)
2011. jan. 9. 17:21
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az első jel, amikor rájön, hogy rossz testbe született. Lány létére fiú testbe, vagy fiú létére lány testbe. Az agya ellenkező neműnek érzi magát, mint a teste. Szerintem ez a lehető legpocsékabb dolog, mert nem leszbikus, nem homoszexuális, és iszonyatos pénzekbe kerül a műtétek, hormonkezelések sora.
2011. jan. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én már egy ideje ezen gondolkozom. Valamiért úgy érzem, női testben sosem leszek boldog, a fiúkkal jobban elvagyok és egyre röhejesebbnek tartom a nőnemű osztálytársaim viselkedését. Az általam valamilyen szinten ismert emberek (tanárok és velem egykorúak egyaránt) fiúsnak tartanak, és őszintén szólva ha megkérdezik, hogy mi a nemem, alig tudok válaszolni, vagy ha lánynak neveznek, megsértődök. Utálok vásárolni, gyűlölöm a sminket és az ékszereket, nem pasizok, röhejesnek tartom, ha a csajok arról áradoznak, hogy "Jaj, milyen gyerekesek a velünk egyidős fiúk, nekem az 5-6 évvel idősebbek kellenek!", meg ilyenek. Nem tudom, mekkora baj ez, de napról napra egyre jobban nyomaszt ez a dolog.
2011. jan. 9. 18:01
 6/18 böiler ***** válasza:
21%
Figyelj, eltudod képzelni, hogy milyen lenne gy fiúval?
2011. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem.
2011. jan. 9. 18:38
 8/18 böiler ***** válasza:
0%
Akkor meg mi a kérdés?
2011. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mire célzol?
2011. jan. 9. 19:09
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

Menj el a háziorvosodhoz, beszélj neki őszintén a problémádról. Köti az orvosi titoktartás, viszont tud tanácsot adni, hogy merre indulj tovább.

Nem kell beugrani a korábbi válaszolónak, mert nem leszbikus vagy. Ez egészen más. A leszbikusok teljes nőnek érzik magukat, de nőkhöz vonzódnak, akár a pasiknál, ők sem tagadják a nemüket, csak a saját neműeket szeretik.

A transzszexuálisok azért mások, mert legszívesebben letagadnák a nemüket, mert úgy érzik, a természet csúnyán kicseszett velük.

Nem egy, és nem két ember esett át ilyen jellegű műtéten, de ebben tényleg az orvosod tud segíteni. Sok sikert!!!

2011. jan. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!