Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy szégyenlős...

Normális, hogy szégyenlős vagyok? Mi az oka?

Figyelt kérdés

Semmi pénzért nem mennék el mondjuk nudizni, de az utcán sem sétálnék végig mondjuk félmeztelenül. Volt nemrég egy sulis utazás, ahol valahány fiú, meg lány kitalálta, hogy szabad programos nap alatt, titokban elmennek egy ilyen strandra, mert jó bulinak, meg izgalmasnak találták, én még akkor se mennék el ilyen helyre, pláne lányokkal, vagy szólítanék meg így lányokat, ha nekem fizetnének érte. Nem szívesen lennék meztelen lányok előtt sem, még akkor sem, ha ők is meztelenek. Sima strandon is ha kint vagyok a vízből, akkor a vállamra kapok egy törölközőt. Nagyon kellemetlenül érezném magam.


Ez normális? Miért van ez?


Fiatal fiú.



2022. júl. 3. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Sokan szégyenlősek
2022. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nem szívesen vagy egy szál pöcsben mások előtt pl strandon az teljesen normális. Viszont az, hogy még félmeztelenül sem nagyon mersz lenni, az már furcsa nekem. Miért? Az alkatoddal van gond?

Mert amúgy a fiúknak, férfiaknak teljesen természetes, hogy félmeztelenkednek nyáron. Strandon, fűnyírás közben, biciklin...

2022. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
79%
Szerintem önbizalomhiányod van.
2022. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel gond.

Majd úgyis lesz olyan, aki előtt mersz meztelen lenni. ;-) Mások előtt meg nem kell.

2022. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem vagyok szégyenlős.

Nem tudom elképzelni, hogy miért nem bír meztelenül lenni egy ember, a saját neme előtt.

Én srácokkal közös meztelenkedést nagyon szeretem.

Otthon is, ha lehet, meztelenül vagyok.

És edzőtáborban, már nem egyszer voltam full meztelenül másokkal együtt.

Szerintem ennek kéne természetesnek lennie.

Legalább fiúk a fiúk előtt, lányok a lányok előtt ne legyenek szégyenlősek.

Hisz ugyan az van nektek.


23 éves srác vagyok.

2022. júl. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!