Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, ha heteroszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha heteroszexuális férfiak szégyenlősek egymás előtt, mondjuk egy öltözőben?

Figyelt kérdés
2020. aug. 29. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát annyira nem normális. Egymás előtt mit kéne szégyellni?
2020. aug. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Hááát én speciel rohadtul nem vagyok kiváncsi mások farkára és az enyémet se nézegesse srác... :-)


Lehet, hogy heteroszexuális vagyok? :-)

2020. aug. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Sztem' az "nemnormálisabb" aki direktben mutogatja, vagy (melegként) zavaróan stíröl másokat.

Az önbizalom az önelfogadással kezdődik... nem kell senkivel versenyezned, péló terén meg pláne. Nem annak lesz több/jobb nője akinek nagyobb van, hanem aki jobban ért a nők nyelvén.

2020. aug. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%

"Nem annak lesz több/jobb nője akinek nagyobb van, hanem aki jobban ért a nők nyelvén."


A nők saját magukat sem értik.

2020. aug. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4-es nem baj a nők sem értik meg a férfiakat 😄 erre mondta nagy költőnk, a nő és a férfi nem érti meg egymást, mert mást akarnak, a nő a férfit, a férfi a nőt :)
2020. aug. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne az? Attól hogy pasik vagyunk nem mindenki szereti mutogatni a testét. Ez egyáltalán nem szexuális beállítottság kérdése.
2020. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem az.

Mert mindenkinek ugyan olyan lóg a két lába között, ezért egyáltalán nem kéne semmit szégyellni a másik előtt.

Én egyáltalan nem vagyok szégyenlős más srácok előtt, se öltözőben, se tusolásnál, se otthon, ha át kell öltözni úgy, hogy nálunk van egy vagy pár haverom.

21/f

2020. aug. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!