Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ráz ki a hideg ha egy...

Miért ráz ki a hideg ha egy jó csávót látok?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben jött ez elő nálam. Pl.:Ha meglátok egy helyes színészt egy képen akkor egyszerűen kiráz hideg és utána (mikor már nem is látom, nézem az adott embert)is folyamatosan ez történik. Ez miért van?

2022. aug. 4. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szexuális vonzalom?
2022. aug. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni még, hogy ha még több ideig nézem ezt az adott személyt akkor elkezd izzadni a tenyerem és (tudom, hogy ez most fura) elkezdek teljesen akaratlanul furcsa hangokat kiadni és ütögetni magam mint egy nem normális XD.
2022. aug. 4. 10:47
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nézd meg az Agymenőket, abban van hasonló, amikor Amy-nek tetszik először egy férfi. Arra is azt mondja Sheldon, hogy szexuális vonzalom.
2022. aug. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
mert csövi szakmunkás vagy
2022. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Majd ha a seggedre huppansz és elkezded a két lábfejeddel egyszerre a fejedet oldalról verni, majd akkor aggódhatsz. xD
2022. aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hormonok és elvonási tünetek.

Gondolom szingli vagy és nem tartod karban magadat minimum maszturbációval.


Ideje kezelned magad ><


Nem szégyen, add ki hormonjaid. Kellemes is, stressz és mindent oldó is.


Lehet kapni jó huncut játékokat.


Nekem kb minden este alvás előtt jól esik.


30N

2022. aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!