Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A hideget, vagy a meleget...

A hideget, vagy a meleget viseled rosszabbul?

Figyelt kérdés

2022. febr. 21. 22:16
A kérdező szavazást indított:
A hideget viselem rosszabbul. ❄️
A meleget viselem rosszabbul. 🔥
78 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
A meleget. Ha hideg van felöltözöm rendesen és kész. Ha meleg van akkor meleg van csinálhatsz akármit.
2022. febr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltalán nem bírom a meleget, 20-25 fok felett már haldoklom. A nyarat is gyűlölöm.
2022. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Olyan 28-29 fok felett rosszul vagyok, mert leesik a vérnyomásom. Konkrétan ha klíma nélküli helyen kellene dolgoznom ülve, nem tudnék, mert minden tagom elnehezülne, a fejem is és nem tudnék gondolkozni. Szabadban és enyhe mozgás közben jól bírom. Erős mozgásnál (pl bicajtúra) megintcsak a rosszullét fenyeget.
2022. febr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
húsz fokig járok télikabátban kb., tehát gyűlölöm a hideget, főleg azt a normális-emberek-számára-hideget. viszont negyven fokban fantasztikusan érzem magam. (valószínűleg van oka, de amúgy is sokrétűen el vagyok bszva, nincs kedvem kikutattatni)
2022. febr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Úgy vagyok, mint 6-os. 10 fok alatt rommá fagyok és halok meg. De cserébe én 60 fokban is tökéletesen elvagyok gond nélkül. 👍
2022. febr. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Meleget nem szeretem, nyáron még olyan 26-28 fokig rendben, de mikor fölé megy azt már utálom.
2022. febr. 22. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
A hideget bírom jobban. Az ellen tudok tenni: harminc fok fölött viszont dögrováson vagyok, egyetlen szenvedés az egész nyár..
2022. febr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Téli gyerek vagyok, lételemem a hideg. Tíz fok felett már kezdek haldokolni, a nyarat csak végigzokogni van erőm.
2022. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Én is télen születtem (12.10.), bár a hideget sem kedvelem, de a meleget egyáltalán nem tudom elviselni, 20 fok felett már halál. Szeretném pedig a nyarat, de így nem megy.
2022. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Utálom a hideget, pont azt a részét, hogy ezer göncöt kell magamra aggatni, hogy ne fázzak. Nyáron egy lenge nyári ruhában érzem igazán jól magam.

Légkondit gyűlölöm, ha 5 percig olyan helyen kell tartózkodnom, ahol nem tudom elkerülni, már fáj a fejem. Sok éven át kénytelen voltam ilyen környezetben dolgozni, az összes ízületem szarrá ment miatta. A világ legegészségtelenebb és legkárosabb dolgának tartom (környezettudatosság szempontjából is).

2022. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!