Van itt aki boldog?

Figyelt kérdés

2022. aug. 16. 17:46
A kérdező szavazást indított:
Boldog vagyok 🌞
Nem vagyok boldog 🙏
A kettő között pont 🤔
A kettő között de a boldogtalanságra hajaz 😥
A kettő között de a boldogságra hajaz 😊
42 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ritka
2022. aug. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Látom több a véglet mint a köztes.


Aki nem boldog, mi lehet az oka?

Most nem konkrétan, csak általában, miért sanyargat a sors? Vagy ez nem sors, csak véletlenek eredménye?


Aki boldog milyen tanácsokkal látná el a boldogtalanokat? Mit gondoltok a boldogságotok sorsszerű és/vagy ti magatok irányítjátok a sorsotokat?

2022. aug. 17. 21:34
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

,,Aki boldog milyen tanácsokkal látná el a boldogtalanokat?"


Nehéz általános tanácsokat adni, mert a boldogság egy szubjektív fogalom.

Személy szerint nekem a boldogság egy kiegyensúlyozott életet jelentene, pont elég baráttal, ismerőssel, hobbival, programmal és teendővel, hogy elfoglaljam magam. Ezek nincsenek meg, ezért full üresnek érzem az életem, ennyi, nekem ez a boldogtalanság. Másnak megint más :)


Nyilván az első lépés rájönni, hogy mitől boldogtalan az ember, vagy mi az, amitől boldog lehetne, aztán tenni azért, hogy boldog legyen. És persze ezt nyilván könnyű mondani és nagyon nehéz megcsinálni, mert akármilyen hülyeségnek is hangzik, a "boldogtalanságba", meg a monotonitásba bele lehet szokni egy idő után.

2022. aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"mert a boldogság egy szubjektív fogalom."


De te nem vagy boldog, ne a boldogoknak tett kérdésre válaszolj abban inkompetens vagy, ott vannak a neked szóló kérdések is.


Mit jelent pontosan beleszokni, miért szoksz bele?

2022. aug. 19. 21:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok boldog, nagyon kevés boldogság jutott nekem
2022. aug. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Vannak kérdések a leírásban, ha gondolod azokra is válaszolhatsz.
2022. aug. 20. 19:53
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsi nem a leírásban hanem a #2 válaszban.
2022. aug. 20. 19:55
 8/10 anonim válasza:
100%

A 3-as szerintem is jó választ adott, egy ilyen kommentet kerestem. :) köszönöm.


Kérdező:

Nagyon csúnya inkompetensnek nevezni valakit, főleg aki ilyen hosszú és megtisztelő választ adott egy elég hülye kérdésre, plusz mivel életében mindenki min. legalább 1x volt boldog és boldogtalan, ezért mindenkit érint a kérdés.

2022. aug. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Almira válasza:
Elégedett vagyok! ☺️
2023. szept. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért tettél ki szavazást, ahol te magad keverted bele a boldogtalanokat a válaszadásba? És most csodálkozol, hogy ők is válaszolnak?
2023. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!