Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen külső-belső jellemeket...

Milyen külső-belső jellemeket szeretnek a magyar nők a férfiakban?

Figyelt kérdés
2022. aug. 30. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Sok pénz, drága ótó, nagy ház.
2022. aug. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

A magyar férfiak számára 2 nő létezik:

nagycsöcsű = megdugjuk

pénzes = feleségül vesszük

2022. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2

Hamis, nálam a laposak előnnyel indulnak.

2022. aug. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem tudom, hogy a többi magyar nőnek mi tetszik, csak azt tudom, hogy nekem mi:

jószívű, becsületes, humoros, hűséges es lehessen vele sok mindenről beszélgetni. Ha ez az öt megvan benne, nálam csaknem nyert ugye van.

Ezen kívül talán meg két dolog van, ami nekem fontos. Az egyik, hogy legyen elhivatottsága(tudja mit akar majd kezdeni magával és tegyen érte, vagy csinálja azt amit akar nagy kedvvel). A másik, hogy “könnyen vegye az életet”. Azaz ne legyen folyton búskomor, depresszív, borúlátó. Tudjon örülni a kis dolgoknak is, álljon hozza pozitívan a dolgokhoz. Nekem talán meg annyi, hogyha szereti, ne adj’ isten még műveli is valamelyik művészeti ágat, akkor aztán még el is ájulok. :D


Kívülről nincs zsanerem. A vekonytol a kigyurtan át a duciig, a szoketol a feketéig, a zöld szemű, kék szemű, barna szemű…mindenfelebe voltam már szerelmes. Talán annyi, hogy szeretem a kedves, kissé kisfius arcokat, de ezen kívül semmi. Mindig is a cserfessege, éles esze, gondolkodásmódja fogott meg egy férfinak. Már kis koromban is ez alapján választottam fiút.

Ha komoly kapcsolatról van szó (osszekoltozes, házasság, gyerekvállalás), akkor meg két dolog van, ami elengedhetetlen a számomra.

Az egyik az, hogy legyen önálló. Azaz el tudja magát látni. Mondom ezt annak ellenére, hogy én nagy örömmel végzek házimunkát. Szeretek takarítani, főzni, mosni, csinositgatni a lakást…stb. De szeretném, ha olyan férjem lenne majd, aki ha kidőlök, akkor tud főzni egy ebédet, be tud rakni egy mosást…stb.

A másik, hogy értsen valamennyire a szereleshez, barkacsolashoz. Én is megcsinálom, viszont több olyan nőt láttam a rokonságban, akinek a férje nem csinált ilyeneket és a nőnek kellett a munka-gyerek kombó után meg fát vágni vagy maltert keverni meg ilyenek. Szívesen segítek, de azért ne az en fő feladatom legyen az ilyenek elvégzése.

2022. aug. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy a magyar nőknek / férfiaknak mi tetszik.


Mindenkinek saját igényeik vannak, viszont azok az igének sokszor ugyan azok, főleg itt Európában.

2022. aug. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!