Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen ingadozó...

Miért vagyok ilyen ingadozó természetű?

Figyelt kérdés

Amúgy barátságos és kedves vagyok,de néha búval b**ott valamikor "megtudnék ölni" valakit aki hozzám szól de ezeknek a dolgoknak nincs semmi okuk csak úgy elő jön utána minden vissza áll a "régi kerékvágásba" és elégé ingadozó az önbizalmam is.

16/f


2010. szept. 25. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert ember vagy. Mindenki ilyen.
2010. szept. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Tényleg nem vagy egyedül.

Én is ilyen vagyok, és az a legrosszabb, amikor csak ránézel valakire, vagy hallassz egy fél mondatot, vagy egyszerűen eszedbe jut valami és senki sem érti, hogy mitől lett hirtelen rossz kedved, vagy éppen nagyon jó.

Aztán persze kérdezgetni kezdenek, hogy mi bajod van, és magyarázkodhatsz...

Tényleg mindenki ilyen egy kicsit, de nem mindenkinél olyan élesek a kontrasztok.

Ez ellen nem tudsz mit tenni, akik igazán szeretnek meg tudják szokni, akik pedig erre nem képesek, nem érdemlik meg a barátságodat... :)

16/L

2010. szept. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!