Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokszor megfordul a fejemben...

Sokszor megfordul a fejemben hogy az a dirigáló tanár, aki mondja az igazát az kiskorában mekkorát kaphatott volna a seggére, olyan jó lett volna, csak nekem vannak ilyen gondolataim?

Figyelt kérdés

és ha az emberek nem kezdenek el, 4-5. osztályos koruktól kezdve primitívkedni(nem mintha előtte nem lennének azok), meg mikor bemész a dokihoz és megkérdezi milyen a székleted (miezmáxd. erről otthon úgy beszélünk hogy "haha" ,és ez rögzül benned és nem tudsz másképp viselkedni....én legalábbis nem)



én csak azt tartom röhejnek hogy vannak ezeke a merev emberek annyira nem természetes dolog ez ,és az egész világ ebbe a merevségbe tartozik ,mindennek hivatalosnak kell lennie ,ha nem az akkor "fekete" ,rühellem az egészet!


és mikor az a krva kossuth rádió szól "ilyen dumával hogy "jó esté kívánok ,köszönötöm a tisztelt ....urat" ááá nemá , otthon haza megy a bemondó és jól befingikXD


csak azt nem értem hogy mire jó ez a színlelés


ez most baromira őszinte volt


olyan jó lenne ha valaki tényleg elolvasná ezt amit írok és válaszolna,NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM


2010. szept. 25. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
amugy pl az angol nyelvben nincs magázodás meg ennyire hivatalos forma mint nálunk de jobbezigy szerintem
2010. szept. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
azért kösz hogy válaszoltál
2010. szept. 25. 21:33
 3/12 anonim ***** válasza:
amugy én van h magázok velem egykoruakat föleg azokat akik gyökerek diszkréten közlöm velük h mennyenek pcsába
2010. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az az értelmi szerintem magázodásnak hogy érzékeltessük hogy nem haverod vagyok
2010. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

értem, de miért alakítunk ki ilyen ellenségeskedést egymással?


alapból az is bunkó ha mindenkit letegezel ,hogy miért ilyen ez a magyar nyelv?!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. szept. 25. 21:36
 6/12 anonim ***** válasza:
nemtudom szerintem magyar ember mentalitása
2010. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
de néha azért vagy bunkó mert tegezel néha azért mert magázol néha engemis idegesit
2010. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kapott fenekelést, attól ilyen ellenséges.
2010. szept. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

jólvan srácok ,azt hiszem nemértitek amiről beszélek


azért köszi

2010. szept. 25. 22:04
 10/12 anonim ***** válasza:

Én asszem értem...egy kicsit. Néha én is unom, de sokszor meg azt veszem észre, h túlságosan is elengedik magukat, és ez pl engem jobban idegesít, mint az, hogy hivatalosak, mert ezt már valahogy megszoktam.

Ha nézted most a megasztárt akk érted miről beszélek ez...áhh! tiszta gáz lett az a műsor. Mert az én véleményem szerint a hivatalosság néha izgalmassá és feszültté tud tenni helyzeteket(de csak bizonyos helyzeteket), és a túl lazaság meg olyan...nem is tom. Szerintem jó, hogy a magyar nyelvben van lehetőségünk az udvariasságra, és még a mértékét is lehet fokozni. Vagy örülnél, ha olyanok lennénk, mint a south parkban?XD

Örülj annak, ami van:D

2010. szept. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!