Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi történt velem mióta egyetem...

Mi történt velem mióta egyetemista vagyok?

Figyelt kérdés
Most kezdtem az nke-n, a közigazgatás szervező szakot és amióta odajárok el kezdtem lenézni azokat az embereket, akik érettségi után nem tanultak tovább és nem diplomások. Azóta a régebbi ilyen ismerőseimnek nem is köszönök és ha köszönnek, akkor is max csak motyogok valamit feléjük lesütött szemmel. Ez megesett mással is egyetemen, hogy aki nem egyetemista, úgy érzi, hogy nem az ő szintje, ezért olyanokkal, akik nem értelmiségiek szóba sem áll? Ez azzal jár, hogy az ember egyre okosabb és nagyobb ember lesz, ha tanul?

2022. szept. 19. 11:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%

Tegyél rendet a fejedben sürgősen...


Nem tudom, honnan jött neked ez a lenézés, de a nem-köszönés egy ótvar bunkó viselkedés.

2022. szept. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%

Hogy mi történt veled, azt nem tudhatjuk. De hogy egy kretén vagy, az egészen biztos.


A következő mi lesz? Csak diplomás kőművesek húzhatják fel a házadat? Vagy csak diplomás pékek kenyerét leszel hajlandó megenni? Vagy csak diplomás fodrász csinálhatja meg a hajadat? És még holnapig lehetne sorolni...

2022. szept. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
A legtöbb emberrel nem történik ilyne, mert normálisak!
2022. szept. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Na, látom engem már jól lepontozott a kérdező, nem tetszik neki a tükör. :-D
2022. szept. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%

Ez most komoly? Úgy csinálsz mintha egy diploma olyan sokat érne :D


Hidd el sokan, akik nem tanultak tovább, hamarabb a saját lábukon fognak állni, mint te és szerintem ez teljesen tisztelendő, nem kell mindenkinek diploma.

2022. szept. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%

Kedves Kérdező, egy dolgot elsőre tudatosíts magadban: diplomád még neked sincs. Hozhatja úgy az élet, hogy neked is "csak" az érettségi marad.


Egyébként hasonló gondolkodás nem olyan ritka: pl. BME-seket a gólyatábortól kezdve programoznak át, hogy ők a világ legjobbjai, le is nézik azt, aki ugyanazt tanulja más egyetemen.

Csak aztán jön a pofára esés, amikor kiesnek az egyetemről.

2022. szept. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Szerintem csak tapló vagy. Én ismerek “csak” szakmával rendelkezö embert, akitöl rendszeresen diplomások kérnek segítséget, mert jobban vágja, mint ök.

Csak fenn hordod az orrod, nagyot fogsz esni…

2022. szept. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "nem az ő szintje" borzalmasan gáz hozzáállás.


Akkor a boltban sem köszönsz belépéskor, mert egy eladó nem a te szitned? VAgy egy orvosi asszisztensnek se, mert csak érettségije van? Folytathatnám a sort...


Honnan jött ez elő nálad? Kitől láttál ilyesmit?

2022. szept. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

"nke-n, a közigazgatás szervező szakot "



Noch dazu ez is egy tipikus büfé-ruhatár szak, amire aztán végképp nem kéne felvágni....

2022. szept. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
#9: hidd el, a kérdező is lenézi a szakot és az odajáró embereket, és alig várta, hogy a kérdésére (amivel csak a szakot akarta lejáratni) ehhez hasonló válaszok szülessenek...
2022. szept. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!