Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A kérdés, hogy hagyjam ott az...

XDgg kérdése:

A kérdés, hogy hagyjam ott az iskolát ha szenvedek és nem igazán szeretem, vagy maradjak mert a végzettség sosem árt és ha már elkezdtem fejezzem be?

Figyelt kérdés

* Nemrégiben végeztem el a bakalár végzettséget, most pedig a magiszteri titulus megszerzése lenne a cél. Azonban a legnagyobb problémám abban merül fel, hogy szombatonként és nem akarva járok be az iskolába. Szeretném ott hagyni, de félek is tőle, hiszen valamilyen szinten szeretném is ezt a végzettséget. Mindenki engem tekinte a fekete báránynak, mert ott hagytam az iskolát és szívesebben csinálnék mást egyenlőre. Félek, hogy ha ott hagyom a későbbiekben bánni fogom, ám bármikor újra is kezdhetném.

*Természetesen egyéb tervek vannak az életemben. Nagyon sokat jár az eszem ezen, és minden héten azt mondom, hogy most jöttem utoljára iskolába, de aztán mindig túl teszem magam rajta.

* mindenki azt mondogatja, ha már benne vagyok csináljam meg mert később nem fogom akarni és jól fog jönni a továbbiakban

* végzettségem óvodai és napközis pedagógus, amelyre a bakalár is elég, ha abban szeretnék dolgozni, de a Mgr. fizetésben megnyomja az össszeget



2022. szept. 24. 22:09
 1/4 anonim válasza:
100%
Fejezd be
2022. szept. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

az egyenlőre is mást jelent, és az egyelőre is.

Amúgy fejezd be, mert már egy év kihagyást is nehéz pótolni(szinte fáj)


Mindenki azt mondja? Igazuk van!

A fizetés, a megbecsülés sokkal nagyobb diplomával.

2022. szept. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is végezd el az iskolát, ha már elkezdted!
2022. szept. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Amíg csak "nem igazán szereted", addig csak csináld, ha már elkezdted!

Ha tényleg indokolt lenne ott hagyni, nem kérdeznéd, hanem megtennéd.

2022. szept. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!