Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki mit gondol arról hogy most...

Ki mit gondol arról hogy most is bolondok házában vagyunk?

Figyelt kérdés

Az egész világ amit ismerünk csak egy bolond ember képzelgése, amit befolyásolnak az orvosok, ápolók, és a többi beteg.

Ha a vallások tanításait figyelembe vesszük ami az igazságot próbálja pedzegetni.

Ilyen például a MÁJÁ, illúzió, vagy a mindenki által ismert, és a tudomány folytonos témája a mátrix ami színt úgy vallással kapcsolatos.

A cél a felébredés, a megvilágosodás.

A matrixbol tudjuk jól hogy maga a tény tudása nem elég a teljes megvilágosodáshoz.

Isten a világ teremtő, a bolond akinek az volt a különleges képessége hogy meg teremtett egy egész világot, hogy ne érezze magát bezárva,és azt csinálja amit jónak érez.

Pl jézus ugyan az a személy csak a belső világ meg materializálódása, aki tudja váltogatni hogy a valóságot akarja látni, vagy a belső világ történéseit.

Isten egy nagyon széttört elme, mert sok embert teremtett a saját elmejebol hogy véletlen szerű variációk jöjjenek létre a saját tulajdonságaiból.

Mit gondoltok erről?



2022. szept. 27. 15:27
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talán
10 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Én azt gondolom, hogy akinek ilyen zavaros eszméi vannak, mint neked, annak valóban a bolondok házában a helye.
2022. szept. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, majd szerzek beutalót.
2022. szept. 27. 20:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Most tuti ott vagyunk, de ha kimész erről az oldalról, meg ebből az országból, azért az más.
2022. szept. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3# és ha azt mondanám erre hogy csak magyarok vannak. Egyetlen nyelv a magyar. (babilon)

A többi nyelv csak kitaláció.

Úgymond egy halandzsa ami teljesen használható és működőképes.

Mindenki magyar, és nagyon sokszínűek.

Vagyis aki pl fekete vagy ázsiai azok is magyarok.

De azt ugye nem szabad elfelejteni hogy a valóságban, nem élnek annyian mint a mátrixban.

Szokták mondani mikor találkozunk egy régi ismerőssel, hogy milyen kicsi a világ.

Hiába utazol több órát ha ugyan abban az épületben vagy.

Persze az épület nem feltétlenül kicsi.

2022. szept. 28. 07:32
 5/9 anonim ***** válasza:
We are living in a yellow submarine, a yellow submarine....
2022. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok Mátrixot nézel. Pontosabban: túl sokat adsz rá, amit abban látsz. Még hogy a tudomány folytonos témája..

Legközelebb ha pl. egy Frankenstein filmet látsz, azt is beveszed majd a világképedbe?

2022. okt. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szerintem nem kellett volna kiragadni egyetlen szót abból amit le írtam.

A mátrixot sem pont úgy használtam mint maga a film, csak képletesen.

Az meg hogy neked csak a film jut eszedbe mátrixrol arról én nem tehetek.

2022. okt. 16. 22:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor magyarázd már meg, hogy szerinted mégis mi az a mátrix, per pillanat én egy 2 dimenziós tömbnek tekintem, amit adatokkal lehet feltölteni. Illetve van egy matematikai megfogalmazása is, google a barátod.
2022. okt. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Megpróbálom csak neked.

A mátrix jelentése a hálózat.

Ami a lényeges jelentése a matematikában van ami az algebra azámitásban játszik fő szerepet, de emellett több tudományág is használja.

A kvantumfizika próbálja pedzegetni azt a témát, amiről én beszéltem, hogy mátrixban élhetünk, úgy ahogy a film is próbálja bemutatni.

Pontosan azt, ahogy én is használtam.(Ez a valóság a mátrix, a mátrixon kívül pedig az igazi valóság.)

A Google nem csak az én barátom, ha meg akarod találni azokat a cikkeket, szívesen adok kereső mondatot.

Megértem hogy alapjáraton hülyeségnek tartod a kérdést és az egész agymenésemet. Ez teljesen normális, ha nem értesz egyet akkor nem fogok haragudni.

Egy valamit kérek csak ,hogy tényleg próbálj előtte megérteni.

2022. okt. 17. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!