Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tanulatlan vagyok es nem...

Tanulatlan vagyok es nem vagyok onallo. Hatassal lesz ez az eletemre ha megszulok, vagy erosodni fogok az elet teren?

Figyelt kérdés

Semmit nem tudok az eletrol a mindennapokrol, nem kellett még ugyet inteznem, nem kellett még levelet feladnom, nem tudnek a korhazban eligazodni ha a baba kapcsan vizsgalatra kene menni, hiaba megmondanak merre menjek nem talalnek oda. A tajekozo kepessegem nagyon rossz idegen helyeken.

Aztan az is nagyon zavar hogy tanulatlan vagyok, 8 altalanosom van, nincs jogsim, nincs munkatapasztalatom, nincs semmim csak vagyok. Ezek a dolgok a kesobbiekben, amikor megszulok erzekelhetoek lesznek majd? Vagy valtozni fogok az elet teren?

Bantasokra nem fogok reagalni!

Aki nornalisan ir annak koszonom!

Nem gondolom magam butanak, szepen tudok kommunikalni, es mindenki normalis lanynak lat, de a valosag az hogy nagyon elvagyok veszve.


2022. okt. 3. 13:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Ugy gondolom azert lettem ilyen, mert tanult akartam lenni, de nem lett vegul igy, es emiatt erzem magam egy nullanak az eletben
2022. okt. 3. 13:20
 2/5 anonim ***** válasza:
A szükség nagy úr. Csúnya dolog, de ha az írástudatlan faluvégi cigányasszonynak megy, akkor neked is menni fog. Legalább az alapok- pl ügyintézés meg a kórházi tájékozódás. A tanulatlanságon lehet amúgy változtatni, esti érettségit leteheted kisbaba mellett is, ha szeretnéd, de őszintén szólva, ha baba előtt nem volt igényed a változásra, csak azért, mert szültél, utána se lesz, cserébe lesz egy baromi kényelmes kifogásod, hogy most éppen miért nem azzal foglalkozol, hogy változtass. A gyerek érkezése sok változással jár, de csodát önmagában nem tesz, azt ugyanúgy neked kéne önszorgalomból és motivációból elérned, mint eddig.
2022. okt. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

En nem akarok olyan eletet mint a faluvegi ciganyasszonyoknak van..nem is lesz olyan soha.


Be akartam iratkozni minden evben esti erettsegire, viszont annyira le vagyok maradva, hogy nem mertem elkezdeni. Matekbol nagyon rossz vagyok, irodalmat szeretem de a matek..szegyellem magam emiatt. Felek hogy leneznenek a tanarok, amiert 23 evesen nem tudok szamolni.

2022. okt. 3. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Be kell iratkozni. Azért mész oda, hogy tanulj. Senki nem fog lenézni.
2022. okt. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Alapvetően sok olvasást javaslok, de inkább az esti gimnáziumot. Ha elvégzed, majd úgy fogod érezni magad, mint más az egyetem után. Büszke leszel magadra, és hasznodra válik.
2022. okt. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!