Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy a diplomás nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a diplomás nőknek egy egyszerű melós “kevesebb “ ember , tanulatlanak, butának gondolják őket?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 7. 21:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem gondolom őket butának sőt diplomás férfi ismerőseim közt is rengeteg az olyan, akiktől égnek áll a hajam, annyira irritálóak.
2022. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Fogalmazzunk úgy, hogy kevesebbet tud, kevesebbet tanult, mint aki végig vitt mondjuk egy mérnök szakot. És igen, a párom is mérnök, ahogy én is, és igen, nem jönnék össze "egyszerű melóssal". Most lehet megsértődni és lepontozni. Nem érdekel.
2022. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Na állj! Definiáljuk az "egyszeru melos"t.

Type1: Soron dolgozik, havi rongyos 300 ezer ft.ért, 0 ambicio, neki jó igy.

Type2: Burkoló/víz/gáz/egyéb szerelő, a saját vallalkozásában dolgozik, (vagy azt fog nyitni) és keményen dolgozik.

A másodikkal szívesen randiznék, noha diplomás vagyok!

Az elsőt sem nézem le, csak nem járnék vele

2022. ápr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem tartom őket kevesebbnek, édesapám is - fogalmazhatunk így - "egyszerű melósként" dolgozott. Villanyszerelő volt és alkalmazott, nem vitt vállalkozást. DE!!!!!! A mai melósok többsége, tisztelet a kivételnek, tett is arról hogy olyan legyen a megítélésük, amilyen. Gondolok itt elsősorban az építkezésről füttyögő munkásokra, vagy azokra akik a melóhely-kocsma-otthon háromszögben élnek, nyavalyognak de változtatni lusták és nem is akarnak. Szóval itt a hangsúly nem a melóson van, tehát nem azon hogy valaki fizikai munkát végez, mert lehet abban jóó, tehetséges és sikeres is. És emellett simán lehet intelligens, humoros stb. A hangsúly itt az egyszerűn van. Igen, nekem az ilyen emberek túl egyszerűek, akiknek elég annyi hogy dolgozok, hazajövök, asszony meg (már ha van) várjon vacsorával meg tiszta lakással. Nekem ennél több kell. És mondom, akinek nem inge, ne vegye magára.
2022. ápr. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
4, as én diplomás vagyok, irodában dolgozom, mégsem éri el a fizum a rongyos 300-at, ehhez mit szólsz?
2022. ápr. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Nekem diplomásként nem a melóssal lenne bajom. Apukám is az, kőműves, de a közhiedelemmel ellentétben nem alkoholista, nem dohányzik, amúgy szabadidejében sokat olvas, sportol, tehát nem mondanám buta embernek. Anyukám diplomás, már így ismerkedtek meg, hogy mindketten azon a területen dolgoztak, ahol most is. Én inkább abban látom a problémát, mikor valaki műveletlen és buta, “kilóg a kapanyél a szájából”. Erre viszont elnézve pl. apukám volt munkatársait, elég sok példa van sajnos a melósok között, de nyilván képzettebb emberek között is vannak bunkók.
2022. ápr. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

Nem gondolom butanak. A paraszti esz a fontos meg ,hogy feltalalja magat minden helyzetben.


Egy fizikai munkas sokkal feszultsegmentesebb tarsasag.

2022. ápr. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
3-as, ezeknek a technikus is melós.
2022. ápr. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem, gondolj Andreára és Lölőre.
2022. ápr. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Amióta volt részem lakásfelújításban, azóta nem bírom a melósokat. A legtöbbje buta, bunkó, lusta, trehány alak. Kommunikálni egyik se tud.
2022. ápr. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!