Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a legcikibb dolog...

Menőcsajszi72 kérdése:

Mi volt a legcikibb dolog életedben?

Figyelt kérdés
Na mi volt? Ki vele!

2022. okt. 11. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
baszki, ha felsorolnám betelne a gyakori...
2022. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A legcikibb? Talán amikor részegen osztálykiránduláson lehánytam az osztályfönökömet. Telán ez. de volt több is. De talán ez a legcikibb.
2022. okt. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ciki dolog van. Kisebbtől nagyobbikig. Pl: mikkor sokszor egy időst letrgeztem véletlen. De nyilván mikkor véletlen tegeztem akkor egyből kijavítottam magam pl: tudod mármint tudja. Vagy mikkor véletlen hasba ütöttem egy tanáromat mert így tapsolgatam vagy nem tudom és pont elment mellettem.
2022. okt. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már tanárokról van szó, én egyszer bemutattam a matektanáromnak, de teljesen véletlenül. Kislányként egy gyűrűt rajzoltam a középső ujjamra, és ezt magabiztosan felmutattam a tanárnak. Szerencsére poénra vette, és akkor esett le nekem, hogy mit csináltam. Egyébként ő legalább egy jófej tanár volt.
2022. okt. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 hát az volt a szerencse hogy jófej tanárról volt szó
2022. okt. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4


Ez aranyos XDD


(...)

2022. okt. 31. 15:14
 7/9 Cubina ***** válasza:
100%

Sok volt, de a két legcikibb:

Tinikoromban nagyon szerelmes voltam a bátyáám haverjába, de ő észre sem vett, mert csúnya voltam, ragyás, fogszabályzós és béna cuccokban járattak.

Szóval, egyszer elmentem a háza elé (4 emeletes öreg társasház), és kiabáltam neki, hogy ha nem jön le, akkor olyat teszek, amit még soha. Ő megkérdezte, hogy mit teszek? Én meg mondtam vihogva, hogy HAZAMEGYEK.

Aztán el is indultam hazafelé, de háttal, közben őt néztem. Aztán amikor hirtelen megfordultam, lefejeltem a villanyoszlopot. Persze látta ő is, meg a többi szomszéd, aki kijött a kiabálásra. Később mondta a srác, hogy van barátnője, aki azt mondta neki hogy nagyon sajnálja a srácot, amiért egy ilyen ocsmány lány (én) szerelmes vagyok belé. Legszívesebben meghaltam volna.


A másik most nyáron történt.

Vonaljegyet vásároltam csinos ruhában az automatánál, kipotyogott a kezemből az apró, és leguggoltam érte. Tudtam, hogy nem kellett volna, mert a térdem mindig begörcsöl, ha leguggolok, és emiatt fenékre ülök.

Ez történt ott is, a forgalmas központban. Fenékre ültem, semmi kapaszkodási lehetőség nem volt, és nem bírtam felállni, mert görcsölt a térdem.

Ott ültem vagy 2 percet, de aztán több ember is odajött, kérdezték, hogy vagyok. Többen is mondták hogy ömlik

a számból a vér, de csak a herpeszem robbant szét, az vérzett úgy.

Aztán valaki felkapott a földről, annyira szörnyen kínos volt az egész, fel se néztem, csak a lábakból láttam, hogy csomóan odajöttek.

Aztán csak mondogattam, hogy köszönöm, köszönöm és siettem el onnan. Egy nő szaladt utánam, hogy még a jegyeket is az automatában hagytam, hozta utánam. Zsepit is adott, nagyon kedves volt.


Szóval, ez szörnyű ciki volt számomra, viszont az egészben a jó dolog, hogy az emberek törődtek velem, nem hagytak ott ülni, segítettek kérés nélkül. Jöttek, amikor látták, hogy valaki bajban van. De azért remélem, hogy nem lesz több ilyen. :)

2022. nov. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Hát nekem a legcikibb az volt amikor részegen megettem a-💩.
2023. júl. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8: Azt meg hogyan?
2023. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!