Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám le lassítani...

Hogyan tudnám le lassítani magam hogy precíz munkát végezhessek?

Figyelt kérdés
Bocsánat ha érthetetlenül tettem fel a kérdést. 19 éves vagyok 4 hónapja kezdtem el dolgozni friss vegyésztechnikusként egy laborban. Ugye a precíz munkavégzés az elvárt egy ilyen helyen főleg hogy gyógyszergyárról van szó. A problémám az lenne hogy össze vissza kapkodok és nem tudok koncentrálni. A mérési eredményeim jók viszont a dokumentálással akadnak problémáim mint például hogy kihagyok adatokat nem töltök ki helyeket és most 1-2 hónappal ezelőtti méréseket kapok vissza hogy ez hiányzik meg az. Hogyan tudnám kicsit összeszedni magam és belassítani? Válaszokat előre is köszönöm.

2022. okt. 19. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

De azt legalább tudod, hogy miért kapkodsz összevissza...?

Ha elhatározol egy munkafolyamatot, logikusan összeálítva, akkor úgy vidd végig. Mérés, elemzés, dokumentálás. Ahogy kérik, ahogy elő van írva.

2022. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sorban haladok, nem csinálom egyszer ezt egyszer azt, de mégis ki marad az aminek nem kellene fontos adatok elírt számok lehagyott aláírások, félre számolások az elírt számok miatt..
2022. okt. 19. 20:17
 3/11 anonim ***** válasza:
az iskolában is volt ezzel problémád?
2022. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hú eléggé sok főleg számolás terén. Sokat tanultam az adott dolgozatra otthon begyakorolva ment jók lettek az eredmények, de mikor ki adták a kijavított dolgozatot 2-est láttam rajta mert apró hibák származtak szimpla figyelmetlenségből és borult az egész feladat.
2022. okt. 19. 20:23
 5/11 A kérdező kommentje:
Szeretem ezt a szakmát imádom a gyakorlati részét és jól is megy de ez a figyelmetlenség..el tudnék sokszor süllyedni szégyenemben.
2022. okt. 19. 20:24
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát valami koncentrálási gyakorlat kéne neked....


Amúgy mentálisan teljesen OK vagy? Semmi asperger, vagy adhd, vagy hasonló?

2022. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, soha nem jártam piszchológusnál úgyhogy semmi diagnózist nem állítottak nekem soha.
2022. okt. 19. 20:27
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nézz el egyszer, ő még tanácsokat is adhat memóriára is.
2022. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a segítséget ha valakinek van még tippje vagy hasonló cipőben jár írjon :D
2022. okt. 19. 21:11
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy pipalistát. Gondolkodj rajta, hogy mit hagytál ki.
2022. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!