Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy a fenébe lehet megtudni,...

Hogy a fenébe lehet megtudni, hogy minden valóságos? Nem vagyok-e áldozata rendkívül precíz/aljas összeesküvésnek a környezetemben?

Figyelt kérdés

17/F


Mindenki mondja, hogy iszonyú tehetséges vagyok. Sportolok (fekve nyomás) - Zongorázok (improvizáció) és (relatívan) jó tanuló vagyok. Ezen kívül humorosnak és kedvesnek is tartanak.

Mégis alig van barátom, nem áll velem szóba senki, nem vagyok tagja semmilyen közösségnek (mert nem is engednek be) és mindenki figyelmen kívül hagy akár órán, akár bárhol máshol. Mintha nem is léteznék. Miért van ez?


Köszönöm, ha segítetek.


Üdv.


2011. jan. 11. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanez volt a helyzet amikor új suliba és osztályba kerültem, még kilencedikben. Ne is próbálj meg egy közösségbe beépülni, keress egy olyan embert aki nem része a közösségnek, és haverkodj vele össze, tehát annyi hogy hozz létre közösséget, de ha már 1 haverod van akkor minden könnyebb lesz ;)
2011. jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen, ezt én is átélem a suliban. De nem kell foglalkozni a többiekkel, az a fontos, hogy vannak barátaid, inkább velük foglalkozz. Ha már ők megvannak neked, nem igazán fontosak a többiek :)
2011. jan. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A közösségeknek nincs értelme, mert minél nagyobb tömeg része akarsz lenni, annál többet kell feladni magadból.

Szerencsés vagy, hogy ilyen aktív életet élsz és jól teljesítesz, mert az emberek többsége képtelen rá.

Szerintem is csak 1-2 olyan embert keress, akik igazán illenek hozzád. Akik hasonlóak, inspirálnak, kihívást jelentenek, és segítenek téged.


Az eredeti kérdésre a válasz: sehogy. Sőt, talán az életünk nagy része, vagy egésze is csak egy gondolati csapda. Az élet és a lét lényege is valahol a rezgésekben van. A szíved ütemesen ver, az idegrendszered elektromosan működik, a gondolatok rezgések, a hő rezgés, az anyagot is a rezgése határozza meg - minden rezgés. Te egy magasabb rezgésfokon élsz, mint a többiek. Ha az egész életed egy illúzió, akkor sem változik a lényeg. Valószínűleg nem szeretsz "nemlétezni".


Az emberek alapvetően manapság alacsony rezgésen élnek. Hétköznapi rutinok, betanult szokások, gürcölés a munkával, sulival, hobbinak marad a gépezés meg a tv. Alapvetően nem figyelnek sok dologra, nem foglalkoznak mással, önmagukkal sem. Ez a kényelemközpontú társadalmunk csapdája - a végső punnyadás.

2011. jan. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek! :)


Üdv.

2011. jan. 12. 16:36
 5/7 Utasinformátor válasza:
Szerintem irigykednek rád. Az emberek többsége baromira irigy a másik sikereire. Amúgy milyen eredményeid vannak fekvenyomásban?
2011. jan. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok versenyszerű sportoló, de az lehetnék, ha úgy is edzenék. 70 kiló vagyok, 80-at nyomok fekve, aránylag jó összehasonlítva osztálytársaimmal akik a felét nyomják ki hasonló testsúllyal...
2011. jan. 15. 23:43
 7/7 Utasinformátor válasza:
Én hasonló arányban nyomok fekve, mert 63 kilósan szériázok 70 kg-mal. Ne hagyd abba a sportolást!
2011. jan. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!