Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám le lassítani...

Hogyan tudnám le lassítani magam hogy precíz munkát végezhessek?

Figyelt kérdés
Bocsánat ha érthetetlenül tettem fel a kérdést. 19 éves vagyok 4 hónapja kezdtem el dolgozni friss vegyésztechnikusként egy laborban. Ugye a precíz munkavégzés az elvárt egy ilyen helyen főleg hogy gyógyszergyárról van szó. A problémám az lenne hogy össze vissza kapkodok és nem tudok koncentrálni. A mérési eredményeim jók viszont a dokumentálással akadnak problémáim mint például hogy kihagyok adatokat nem töltök ki helyeket és most 1-2 hónappal ezelőtti méréseket kapok vissza hogy ez hiányzik meg az. Hogyan tudnám kicsit összeszedni magam és belassítani? Válaszokat előre is köszönöm.

2022. okt. 19. 19:59
1 2
 11/11 NTBS ***** válasza:
Önfegyelem.
2022. okt. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!