Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fura kérdés! Baj hogy ha...

Fura kérdés! Baj hogy ha metalcoret is szeretem valamilyen szinten de mellette a power\speed metalt és thrash metált is hallgatok + acélbetétes bakancsot hordok?

Figyelt kérdés
Tudatában vagyok hogy fura a kérdés és hogy más véleményével a ne foglalkozzak ha valaki lenézne de szeretném tudni hogy nem e néznek pózernak emiatt.

2022. okt. 26. 19:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, én nem foglak lenézni, mivel fogalmam sincs, hogy a taglalt irányzatok közt mi a különbség. :)
2022. okt. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Nyugi én hallgatok brutal death metált, pszichedelikus rockot, komolyzenét, countryt és még minden mást
2022. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hát megmagyarázni igazán kicsit nehéz lenne

de thrash a heavy és a hardcore punk keveréke és 1980 közepén alakult ki kb a a power metal szintén heavy/speed alfaja.

A metalcore pedig újabb valamivel 1980 as évek végén alakult és a death és a heavy keveréke és azért is kérdeztem mert például én nem nagyon láttam olyan együttest amelyik metalcore-t játszanak és acélbetétesben vannak de power metalt se láttam

Valaki ezek a műfajok közül tud olyan együttest ahol valamelyik ember hord bakancsot?

2022. okt. 26. 20:21
 4/15 A kérdező kommentje:
kettes ezek szerint akkor te is acélbetéteset hordasz? :)
2022. okt. 26. 20:26
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez egyszerűen tűrhetetlen. Neked elmegyógyintézetben lenne a helyed.
2022. okt. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Na mert ?

Kérlek válaszold meg, érdekel hogy miért:)

2022. okt. 26. 20:37
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Power metal nem ilyen egyszerű, mivel az amerikai a thrash metalból alakult ki, idehaza az európai pedig a NWOBHM-tól és vegyítették bőségesen szimfonikus elemekkel.


Metalcore pedig nem a death és a heavy metal keverék, hanem a hardcore(punk) és a death metal keveréke elsősorban.

Amiről te beszélsz az a melodic metalcore, ami kialakult egyszer a göteborgi melodic death metalból illetve ezzel bárhuzamosan USA-ban és Angliában is megvolt a maga iránya, de a lényeg hogy a melodic death metalt(ami most lehet az angliai Carcass féle, vagy az At The Gates/In Flames/DT féle svéd)keresztezték a metalcore-ral.


Nem mellesleg Iced Earth tagjai eléggé tradicionális metal öltözködést vittek, bakanccsal meg mindennel, már ameddig egyben volt a banda.

Amúgy meg nem lehet ezt behatárolni, hogy ki mit visel. Dream Theater tagjai a 90-es években teljesen átlagos öltözetben léptek színpadra, James Labrie "idősebb" korára meg mindig feketében jár, tele van tetkóval stb. ami fiatal korában nem volt jellemző.

2022. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el a kutyát nem érdekli.
2022. okt. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Na mert ?


Kérlek válaszold meg, érdekel hogy miért:"

Mert zöld.

2022. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

7-es köszi a felvilágosítást valóban sok mindent rosszul tudtam de most már legalább tudom :)

köszönöm a válaszokat.

9-es szerintem rózsaszín

2022. okt. 26. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!