Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az, amit elítéltél valamiko...

Mi az, amit elítéltél valamikor, aztán később el tudtál fogadni?

Figyelt kérdés
Akár azért, mert te csöppentél bele olyan élethelyzetbe, hogy megváltozott a gondolkododásod, vagy rokon/barát. Gondoltam, megírom ezt a kérdést, sokszor bántják egymást arctalanul névtelenül itt az emberek egymást...

2022. okt. 27. 01:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pontosan ez a "sokszor bántják egymást arctalanul névtelenül itt az emberek" az, amit elfogadtam. Az ilyen embereknek mindig van valami személyes problémájuk, ezeket vetítik ki másokra. Ebbe belegondolva, már nem ítélem el azt, aki nevét/arcát fel se vállalva bánt mást. Inkább csak egyfajta szánalmat érzek irántuk. :)
2022. nov. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!