Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 23 éves nő vagyok,52 kg...

23 éves nő vagyok,52 kg sportos alkatú,mégis sokan azt mondjàk úgy nézek ki mint egy 16-17éves,és ez zavar,mit tegyek hogy öregítsek magamon legalább 2 évet?.

Figyelt kérdés
2022. nov. 8. 22:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Erős smink.
2022. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
5 év három műszak.
2022. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez később jól fog jönni ám. Inkább örülj neki! A fekete haj sokakat öregít. Az erős sminket nem ajánlom, mert a bőr nem tud lélegezni,hamarabb megörekszik. Ugye 40 évesen már nem akarsz 50nek tűnni. De 42nek sem.
2022. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ne akarj öregíteni magadon, én 22 vagyok, de már megőrülök, azt sem tudom hogyan fiatalístak magamon, rosszul vagyok, ha tükörbe nézek és ráncot látok magamon. Én örülnék ha 16-nak néznék ki. Hidd el nagy előny, ha fiatalnak nézel ki, főleg ha 40 évesen huszonévesnek néznek majd. Ne öregíts magadon, inkább örülj és használd ki.
2022. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%

Mi az előnye, de tényleg? Semmi előnye nincs.


Alacsony, babaarcú, magas hangú nő vagyok, 27 éves. 14-20 között minden életkor voltam már, amikor szóltam, hogy téves, akkor max 23-at mondtak.


Megalázó, hogy folyamatosan nem vesznek komolyan, nem kapod meg a kellő tiszteletet, hivatalos helyeken is tegeznek, nem tekintenek rád egy felelősséget vállaló felnőttként, le kezelnek, úgy beszélnek veled, mint egy gyerekkel. Csak azért, mert az elvártnál jóval fiatalosabban nézel ki.


Krva nehéz úgy kiemelkedni, tényleges felnőttnek tűnni, hogy a 16 évesen úgy öltözködnek, mint te. Nem hordok gyerek holmit, se laza, sportos cuccokat. Nőies, elengáns vagyok, néha túlzottan is. És mégis, csak egy gyereknek néz a világ.


Én közel 30 évesként szeretném, ha annyinak is tűnnék, mint amennyi vagyok és komolyan vennének.


Engem az soha nem vigasztalt, hogy majd 40 évesen örülni fogok, hogy 20-asnak fognak nézni. Kösz, az hol van még? Több, mint 1 évtized. A másik pedig, ha 27 évesen nem szeretem, ha gyereknek néznek (nekem a 23 is az), akkor 40-esként ez nekem miért is tetszene? 🤷🏻‍♀️ Nem fog akkor sem.


Én is szeretnék változtatni, de a bőröm egészségét nem akarok szétbszni sminkekkel, plusz nekem olyan átverés, hogy rajzolok magamnak valami más arcot, mint az eredeti. A ruhák nem jöttek be, mert a kamaszlányok ugyanazt megveszik, mint én. Cigarettával nem akarom mélyíteni a hangomat.


Fogalmam sincs, hogy mit csináljak.

2022. nov. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Lucifer-666 ***** válasza:
86%
Semmit. Tökéletes vagy így.
2022. nov. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
38%

Válassz idősebb párt! Hozzá fogsz hasonlítani 1-2 év múlva;)

Egyébként, szerintem tökéletes vagy így is.

38F

2022. nov. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Semmit ne tegyél! Így vagy jó ahogy vagy!
2022. nov. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
A semmi is valami.
2022. nov. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha a semmi valami, akkor az már nem semmi, és ez már valami!
2022. nov. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!