Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy van angolul az hogy...

Hogy van angolul az hogy szabad lélek? Néztem a neten, de a léleknek is több opciót adott ki

Figyelt kérdés
Magamra akarom tetováltatni, ezért fontos hogy jó legyen a szöveg

2022. nov. 11. 14:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%

Minek tetovaltatsz olyan nyelven, amit nem ertesz?


Egyebkent free spirit / free soul lehet, szovegkonyezettol es mogottes tartalomtol fugg melyik.

2022. nov. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 ludicrousSpeed ***** válasza:
78%
Micsoda eredeti szöveg, wow!
2022. nov. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Nem egyedi a szöveg tény és való. De 100% ez vagyok én ezért szeretném. Miért kéne mindig egyedi szöveget? Ki tud olyat manapság amit senki nem tetováltatott még fel?

Az elsőnek pedig köszönöm a választ☺️

2022. nov. 11. 15:14
 4/31 A kérdező kommentje:
Egyébként magamra értem ezt. Én egy szabad léleknek gondolom magam, ez alapján is élek(külső befolyások nélkül). De olvastam azt is hogy a “szabad szellem” kifejezés jobb erre, mint a “lélek”. Ezért kérem a segítséget
2022. nov. 11. 15:25
 5/31 anonim ***** válasza:
83%

De ha te szabad léleknek tartod magad, akkor miért nem azt varratod magadra?

Miért kell olyan nyelven, amit nem értesz?

De ha már, akkor miért nem svédül, pársziul vagy afgánul?

Nem az a szánalmas, hoyg szabad léleknek tartod magad tizenhat évesen és egy életre magadra akarod tetováltatni ezt a hihetetlen bölcsességet, hanem hogy ráadásul angolul. Mert az menő.

Hát, nem az. Persze a te dolgod, nekem aztán édesmindegy. Csak jelzem, hogy szánalmas.

2022. nov. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
0%
#5 Te vagy szánalmas, te csak azért nem teszed meg mert erről neked fogalmad sincs arról az életérzésről a szabadságról, amit a tattoo csak kifejez. Ezt a szabadságérzést félsz megélni.
2022. nov. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
52%
"Free Soul" lesz a helyes.
2022. nov. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Tudod inkább az a szánalmas, hogy az életedből 10 percet is arra szánsz, hogy egy vad idegennek a kérdésén fennakadsz, megfogalmazol egy bántó kommentet és ezt el is küldöd. A sok önismereti és pszihológiai tanulmányaimnak köszönhetően tudom, hogy az ilyes fajta kommentelőknek valójában magukkal van problémájuk. Különben miért is akadna ki valaki azon hogy más mit tetováltat magára? Ja és jó is lenne ha még 16 éves lehetnék…
2022. nov. 11. 16:38
 9/31 A kérdező kommentje:
6-7 Nektek köszönöm szépen😘
2022. nov. 11. 16:39
 10/31 anonim ***** válasza:
31%
Leírni sem tudod helyesen azt, hogy pszichológia. Gondolom rengeteget, és mélyrehatóan tanulmányoztad eme tudományág olyan műveit, amit nálad sokkal idősebb és okosabb emberek is nehezen értenek meg. De te 16 évesen mindent tudsz, persze. Pszichológiát akarsz? C.G. Jungtól ajánlanám az Aikón című művet, majd meglátjuk, hogy mennyit értesz meg belőle.
2022. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!