Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért élek amikor semmi hasznom?

Miért élek amikor semmi hasznom?

Figyelt kérdés
Monoton az életem, minden unalmas, nem igénylem az ismerkedést se, nincsenek céljaim, semmit nem élvezek, amibe belekezdek max 1 hónap után megunom. Minek élek egyáltalán? Nem látom értelmét, csak vagyok és semmi célom meg semmi érdeklődés semmi iránt.
2010. szept. 29. 16:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy 17/f
2010. szept. 29. 16:01
 2/6 anonim ***** válasza:

ez engem is foglalkoztat

nos az elveim:

ha rossz úton jársz, akkor kapni fogod az élettől a pofonokat és ha nem térsz le, akkor egyre elviselhetetlenebbeket kapsz

ha jó úton jársz egyre több siker ér

egyre több barátod lesz

egyre boldogabb leszel

mindegy mit csak csinálj valamit és vezetve leszel az élet által

2010. szept. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

fontos hogy legyen hasznod? minek, kinek? az életcél meg, szerintem az sem egy alapvető szükséglet.

azért élsz max, hogy ne legyél halott, legalábbis egyelőre ne, nem kell mögöttes tartalmat keresni, mert nincs.

2010. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Erre én sem találtam még választ, pedig sokat agyalok rajta.

Viszont rájöttem, hogy erre a kérdésre az ember csak maga tudja a választ. Valahol mélyen ott rejlik. Más tuti nem tudja megmondani. 30/F

2010. szept. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%

hát ja elég gáz,szerintem nyírd ki magad a francba,csak a levegőt szívod a vidám élni akaró emberek elől...

mellesleg nekem sincs semmi célom,nem érdeklődök semmi iránt,viszont akkorákat bulizok,széjjel pikózom az agyam egy hatalmas tecnho partin stb,ezért már megéri élni,el nem dobnám magamtól rohadjon meg,ez az élet értelme és KUUURVAAA JÓÓÓÓÓ

2010. szept. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel =/ 15/L
2010. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!