Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tettetek, amikor az...

Mit tettetek, amikor az életetek olyan szinten unalmas/monoton/üres, stb. lett, hogy azt már ép ésszel nem lehett kibírni?

Figyelt kérdés

A barátnőim nem jönnek el sehova bulizni, csak a szokásos helyekre, mert vagy bepasiztak, vagy elköltöztek. Egy unalmas helyen élek, melózom ugyan, de nem jutok egyről a kettőre. A szerelmi életem pedig kritikán aluli...

Hobbim sincs, időm se lenne rá.

Voltatok hasonló szituációban? Mit tettetek, mi vagy ki segített??


23/L


2011. okt. 20. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
2 hónapja szakított velem a b.nőm akivel együtt éltem 3 évig.Egyik napról a másikra elhagyott mondván hogy nem ugyanazt akarjuk (ő 23 én 20(F)).Majd kiderült hogy szakítás előtt 2 héttel már felváltva dugtam én és az új barátja.Most kiderült hogy 8 hetes terhes (az új barátjától).Azóta elkezdtem "gyúrni", egész szépen fejlődök, leszoktam a dohányzásról, nem iszok alkoholt, pedig régebben ittam mint állat.Most dögunalom az életem.Tudom ez nem válasz a kérdésedre, de gondoltam elmondom hátha ezek után azt érzed hogy inkább legyen dögunalom minthogy emellett még a nyakig érő szarban is úszkálj.
2011. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajna nekem is monoton az életem. Pont ma elmélkedtem rajta. Reggel elmegyek edzeni, majd itthon kis pihi és suli, utána 6-ra hazaérek, kaja, fürdés és alvás. Minden napom így megy. Barátok, haverok nincsenek, szóval úgy nem járok semerre, pedig mennék szívesen, de egyedül nem buli.

21/F

2011. okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elkezdtem inni és kipróbáltam pár fajta drogot is.
2011. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy nem segített, de legalább érdekes volt. :D
2011. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
dettó mint az utolsó
2011. nov. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok,de nem mert unatkozom,hanem mert mire elvégzek minden teendőt hullává válok.Nagyon szeretnék újra súlyzózni,de nem fér bele az időbe.Most tanulni kezdtem és kerestem egy hobbit(szappankészítés)és szívesen megtanulnék gitározni,csak félek,hogy idő hiányában nem fejlődnék,és így nem lenne értelme.Az életünknek nekünk kell tartalmat adni.MI ÉRDEKELNE IGAZÁN?MIRE VÁGYTÁL KISKORODTÓL?MI AZ,AMIT IZGALMASNAK TALÁLSZ,AMIVEL FOGLALKOZNÁL,HA NEM LENNÉNEK KIFOGÁSAID(pénz,idő,stb)?
2011. nov. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló le a kalappal:így kell elengedni,aki nem érdemel minket.
2011. nov. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!