Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyedül vagyok mit tanácsoltok...

Egyedül vagyok mit tanácsoltok? Lassan a depresszió szélén.

Figyelt kérdés
20éves lány vagyok.nehezen tudok megnyilni mások elött.egész életemben kihasználtak a lány barátaim mára senkim se maradt akivel komolyabban megoszthatnék dolgokat..csak az anyukám:s barátra vágyom öszinte szerelmre fiu nélkül semmi vagyok de nem tudok ismerkedni megnyilni.már bulikba se járok de ha el is megyek nem tudok ott se ismerkedni.barátaim ugye nincsenek ezért nem tud összehozni senkise fiuval.belefásultam az életbe.minden rossz csak velem történik.vonzzom a szerencsétlenséget.és ez szó szerint már ézrevettem magamon.miért van ez? minden nap gondolok a halálra mert nem birom tovább.ugyis csak az anyukámnak hiányoznék.mert senkim sincs.most is keresem önmagam jonéhány suliba jártam de egyiket se szerettem cs azért jártam hogy tartozzak valahova.most is járok de ez a szakma se érdekel nincs jövöképem.
2010. szept. 29. 17:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöd sincs, akivel eljárhatnál valahová?

Nem is kell feltétlen buliba menni ezzel az ismerőssel, elhívhatod magaddal, ha pl. nem tudom, venned kell valamit, és messzebbre kell menned. Mert ugye a sarki boltba azért csak nem hívod el, hogy ugyan jöjjön már veled...:D

Lehet, hogy a sok rossz meg azért történik veled, mert ennyire pesszimistán állsz hozzá az élethez.

Amúgy sejtem, hogy mit érzel, és jó rossz lehet.:(

De ezt azért így nem lehet csinálni.

Valamit kezdj szerintem magaddal, különben a végén tényleg depressziós leszel...:S

Megkérdezhetem, hogy most mit tanulsz?

2010. szept. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

Szia! Rokonlelkek vagyunk, csak én egy picit idősebb, 24 éves vagyok. Engem is hasonlóan kihasználtak, mint téged, fiú, barátnők stb. Én is belefásultam sok mindenbe, eljegyzésből semmi, barátok csak addig vannak ott, amíg... én is rengeteget gondolkoztam a halálon. Szerintem (habár én csak magamból tudok kiindulni) rengeteg elfojtott dolog van benned, amit soha senki nem hagyott kibontakozni. Én pl.: sok éve szeretnék egy bizonyos sportot kipróbálni. Ha van pénzed, próbáld meg "kiélni" azokat a dolgokat, amiket szeretnél. Azért nincs jövőképed szerintem, amiért nekem, mert sok csalódás ért. Ha van rá módod függetlenedj egy kicsit az eddigi környezetedtől, mert az nyilván nem volt rád jó hatással. Nehéz, nagyon nehéz, engem hat év után hagytak ott,diplomaszerzés urán, barátaim meg nem igazán vannak. Nem írsz sokat a lehetőségeidről, pedig azon sok múlik. Leginkább az a vízválasztó, az én meglátásom szerint. Ha pl.: van valami szakmád, amivel tudsz dolgozni, akkor lesz pénzed új dolgok kipróbálására... én nem kaptam munkát a diplomámmal, mert "túlképzettnek" minősítettek, ezáltal sok energia kárba veszett. Nézz körbe, hogy milyen lehetőségeid vannak, amik tetszenének. És ne add meg magad, mert ugyanolyan értékes ember vagy, mint bárki más.


Remélem valamit segítettem.


Üdv


Lina888

2010. szept. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ne depizzél, és ne tanulj olyan hülyeséget ami nem is érdekel.

ha befordulsz, 0-ra csökkented az esélyét, hogy valaki esetleg észrevegyen.

2010. szept. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
van egy kettő ismerősöm.de azoknak is van barátjuk meg nem is tudnak nekem szerezni senkit.vagy nem akarnak...na mindegy.elképzelésem sincs hogy mi lesz ha dolgoznom kellesz ugyanis szakmám sincs.nagyon kész vagyok szeretethiányom van.valaki irta hogy nemtudom kiadni az érzelmeimet.ez igy van.de sajnos megloptak kihasználtak megvert az egyik fium is az a helyzet.ennyire tiszteltek.probáltam nem egyszer felállni de rosszabb és rosszabb dolgok jönnek.ma holnap apukám is elveszti az állását anyukám egyre betegebb már rá se számithatok. marad a keserüség
2010. szept. 29. 17:54
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
gyere wowozni :D
2010. szept. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Szerintem is kéne neked valami elfoglaltság, hogy ne folyton a bajaidon rágódj.

Mondjuk szerintem ne a Wow-ot válaszd...:D

Hanem valami olyant, ahova el kell járni, hogy emberek között is legyél. Akik nem az osztálytársaid.

Osztályból senkivel sem vagy úgy jobban?

2010. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

leülsz wow elé és elfelejted minden bajodad jaés otis van többszáz ember

bár wow az olyna h vagy megtetszik de akkor nagyon v nem és akkor hagyod a francba embere válogatja

2010. szept. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
egyedül nincs kedvem menni sehova. én vagyok a tömegszerencsétlenség maga.és nem sajnáltatom magam de ebböl már nincs kiut
2010. szept. 29. 18:38
 9/15 anonim ***** válasza:
:S
2010. szept. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
énis hasonloan gondolkozom de ott a remény ,hogy 1x csak jobb lesz
2010. szept. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!