MárciusLady kérdése:

Nem èrtek semmihez?

Figyelt kérdés
Ma pályáztam egy állasra itthon gyerek mellett èn naív azt hittem össze jön. Persze nem. Soha semmi sem jön össze. Minden munkához kevés vagyok. Az agyam nem penge bármibe bele kezdek nem jön össze. Más is van így? Vagy csak én vagyok ennyire szerencsètlen.
2022. dec. 6. 21:09
 1/3 Lucifer-666 ***** válasza:
Milyen munka?
2022. dec. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1db állásra? Üdv a valóságban. Engem eddig egyszer, pályakezdőként vettek fel az elsőre amit megpályáztam, jó nagy szívás is volt az egész, már a próbaidő alatt keresgéltem a következőt. És bizony elég sok helyre még csak interjúra sem hívtak be, csak simán visszadobták, vagy az interjún olyan dolgokat mondtak a munkakörülményekről, amik nekem nem tetszettek. Sokadjára találtam egy normálisabbat, szóval ne csüggedj, keresgélj tovább.
2022. dec. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fárasztó96 ***** válasza:
Nekem sem jeleznek vissza soha. Vagyis... Penny egyszer visszadobta a jelentkezésem, mondván, hogy nem töltöttem ki az adatkezelést... Azóta közfoglalkoztatásban vagyok, igaz a második helyen (első helyre 3hónapra vettek fel), most itt ahol vagyok, nem kell megszakadni, ellenben ugyanannyi a hülye ember, mintha boltban dolgoznék... Neked is először közfoglalkoztatás irányt javasolnám, mellette ugyanúgy tudsz keresni (másodlagos munka csak).
2022. dec. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!