Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyi ideig lehet bírni...

Mennyi ideig lehet bírni levegő nélkül? Rekordom 3 perc ( egy nagy levegővel)

Figyelt kérdés
2022. dec. 9. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

24 perc

[link]

2022. dec. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 perc az egyik rekordom, az az idő, ami már többször is megvolt (a rekordrekordom pedig kerek 200" azaz 3'20", az az idő, ami viszont csak egyszer „véletlenül” ki lett bírva). Egyáltalán nem vagyok búvár, viszont az a hobbim, hogy pancsolni is szeretek, és közben kimondottan a víz alatt lenni is (úgy, hogy csak a saját levegőmet vittem magammal a víz alá), és rég tudom azt is, hogy aki legalább ennyit megcsinál, pláne ha még többet, az kimondottan „gyúrt” erre a dologra... És persze én csak úgy produkálom a fenti időt, hogy közben nem mozok a vízben, ha meg úszok akkor 1 perc is sok neme egyszerre levegővisszatartva és úszva, míg pl. Korok Fatima úszás közben is tud perceket a víz alatt lenni az egy, még a felszínen vett legevőjével... (természetesen bárkire igaz, hogy azonos személy 2 vízalatti ideje közül a mozdulatlan idő lehet több mint az úszás közbeni)
2022. dec. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akik pedig a világrekordokat feszegetik, ők már az a szint, akik mellett a legtöbb freediver is kispályásnak tűnne (természetesen nekünk hobbimerülőknek nem kispályás hanem példakép a freediverek közül a legutolsó is)
2022. dec. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!