Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sűritett levegővel való...

Sűritett levegővel való tisztítás miatt romolhat a számítógép teljesítménye?(hűtőfolyadék)

Figyelt kérdés

Pár napja vettem egy clean IT air duster-es sűrített levegőt,amire azt írták tipikusan számítógép alkatrészek tisztítására is alkalmas.

Viszont sajnos nem értek ehhez,és tisztítás során mintha valami folyadék folyott volna ki és nagyon megijedtem,mint később utánaolvastam kiderül,hogy hűtőfolyadék volt.Azóta mintha a grafkártya teljesítménye rosszabb lenne.Van rá esély hogy emiatt romlott a teljesítmény?



2020. júl. 22. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és hacsak nem vízhűtésed van nincs is hűtőfolyadék semmiben - de azt meg sűrített levegővel, pláne palackossal, az életben nem fogod kifújni, nincs ezekben akkora nyomás hogy a tömítésekben bármilyen kárt tudjanak okozni. Gondolom a sürített levegő hideg volt a szoba levegője meg meleg, a folyadék meg pára volt ami el is tűnt kb azonnal.
2020. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valószínűleg igazad van,ment a Like
2020. júl. 22. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!