Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálom a karácsonyt! Van még...

Utálom a karácsonyt! Van még ilyen ember a Földön vagy csak egyedül érzek ilyet az egész univerzumban ?

Figyelt kérdés

Semmi gyerekkori negatívumot nem tudok felhozni, nem vagyok magányos, gyerekem, férjem van és mégis.Számomra álságos, túllihegett az egész. Van karácsonyfánk, vacsora, ajándék meg minden ami kell, de csak a gyerek miatt. A férjem sem különösebben rajong az ünnepért, a legjobban akkor éreztük magunkat, mikor szállodában töltöttük mind a három napot, de nem tehetjük meg mindig, anyagi okok és a nagyszülők miatt.

Általában ha valaki meghallja, hogy utálom az egész ünnepkört, kb. úgy tekint rám, mint egy bűnözőre. Megrontom a karácsony szellemét.

Köszönöm hogy kiírhattam, most indulhat a cunami, hogy milyen szar ember vagyok.



#utálom a karácsonyt
2022. dec. 23. 00:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Jelenleg megőrülök már a karácsonytól, ugyanígy. Nincs negatív emlékem mégis gyűlölöm a sok giccses figurát meg a karácsonyi daloktól megbolondulok, az ajándékozás "kötelességétől" tiszta ideg vagyok. Már november óta ezen pörgök, legszívesebben wellnesseznék addig, lelépnék. Nem vagy egyedül.
2022. dec. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
95%
🙋‍♂️
2022. dec. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Jelen. Sosem szerettem, de mostmár egyre jobban idegesít, ha valaki rám akarja kényszeríteni. Pl anyós, állítsunk fát, miért nem állítunk fát stb.
2022. dec. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

Csakis te erzel igy, egyedi vagy, kulonleges ember.


Na, lapozzunk, 'utalomakaracsonyt'-hisztike 43773. fejezet.

2022. dec. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Végül is ebben a félórában még senki sem írt ki utálom a karácsonyt hiszti"kérdés"t.
2022. dec. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül kérdező, mondom mindezt független fiatal férfiként. Így is tele van a f*szom az egésszel. Főleg azért, mert önellentmondásos. Költekezz, mert karácsony van! Jézus vajon mit tanított ilyen szempontból? Hát nem ezt, mondom ezt ateistaként.
2022. dec. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%
Hihetetlen, mennyi fukar szarrágó ember van, aki még a szeretteitől is sajnál egy kis ajándékot.
2022. dec. 23. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
# 7 Szeretteid egesz evben megajandekozhatod, nem kell ahhoz karácsony.
2022. dec. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#6-os, az is fura ami a Bazilika előtt megy, a bibliai történet szerint Jézus kizavarta a kufárokat a templomból.tt is kb. már a templom ajtóban áll a vásár.

#7 Megfogtad a lényeget, nem arról van szó hogy sajnálom a pént, arról van szó, hogy egymásnak veszik az emberek az értetlen f@szságot , amit vagy halmoznak, vagy kidobnak.

Vannak sztárok, akik ilyenkor erre a pár napra az arab térségbe menekülnek, ahol nincs karácsony, kár hogy ezt nem tehetem meg..

2022. dec. 23. 07:50
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok oda érte.

Leginkább a megfelelési kényszerem miatt. Aggódok hogy az ajándékok megfelelőek leszenek-e, örülnek-e majd nekik. Ezt tetézi, hogy most elég csóró vagyok, szűkre kellett szabnom az ajándékozási keretet hogy ki tudjam majd fizetni a következő havi rezsim...

2022. dec. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!