Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs életkedvem, mit csinálja...

Nincs életkedvem, mit csináljak? Gyors segítségre szorulok, mert ezt nem bírom tovább!

Figyelt kérdés
14éves vagyok és kb. 2-2,5 hete kedvedten vagyok,legszivesebben megölném magam.igaz vannak szép percek amikor jó kedvem van mosolygok,de sokkal többször vagyok szomorú.nincs barátom,pedig már szeretnék.van is egy fiú aki tetszik,helyes,vagány,jól tanul stb.de nem veszem észre h tetszenék neki v vmi.nem tudom h kezdeményezzek-e.tudom hogy 14évesen még ráérek,de olyan elesettnek érzem magam néha.sok bnőm van,akiket szeretek és megértenek,ennek nagyon is örülök.nem érzem magam szépnek,nőisnek.igazából jobban szeretem a sportosabb,nem túl lányos cuccokat,de néha szeretek szépen nőiesen felöltözni.általában ducinak érzem magam a ruhákban:159cm és általában 49-52kg között vagyok.ez teljesen normális,csak mozognom kéne többet,sokszor próbáltam de pár hónap után is ugyanugy néztem ki...14évesen a 75/B normális mellméret?
2008. dec. 26. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Istenkém, csak ennyi problémád van?

- 19 éves koromig egy pasi se vett észre (és még élek)

- 24 évesen 75/B a mellméretem 151cm magasság és 45kg mellett, szerintem ennyi idősen a tied is teljesen normális, a te korodban 70/B-vel kezdtem


Halihó, tessék kimozdulni, vagy találj egy rendszeres hobbit (én kb. a te korodban kezdtem el énekelni, mai napig koncertezünk), nem írtad, hogy milyen a családod, de ha jó, és ha ott vannak a barátok is, nincs miért keseregned ennyi idősen.

2008. dec. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

na ja te 70/B kezdted,de a Bjelenti a kosarat nem 70.szval nekem nagyobb a hátam ennyi az egész...és nem azt kértem,hogy meséld el te hogy néztél ki milyen voltél ilyen idősen,hanem hogy segítsetek.de mind1.

ha vki tud kérlek segítsetek:)

2008. dec. 30. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:

én 16 multam 50 kiló vagyok és 180 cm... és nemvolt még pasi soha de nemis akarok :D

neértsd félre nemvok lezbi csak egyszerűen nemtudom mien ha valakinek nincs pasija és ezért nemis hiányzik.. :D

2009. aug. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!