Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítségre van szükségem. (?...

Segítségre van szükségem. (? bővebben lent)

Figyelt kérdés

részeg vagyok 15 éves létemre, modell akarok lenni és épp azon próbálkozom, hogy kijöjjön belőlem a rengeteg tészta és a torta.....nem tudom mi van velem. nem tudom mit csináljak...soha nem tettem volna ilyet....

megállás nélkül sírok...és majdnem öt óra van...a meleg unokatestvérem meg a barátjával van bulizni.......


2011. jan. 23. 04:15
 1/3 A kérdező kommentje:
jah...és mellesleg én sem vagyok biztos benne hogy melyik nemhez vonzódom....
2011. jan. 23. 04:20
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, nincs semmi baj. Vegyél pár mély levegőt!

Bizonyára történt veled az utóbbi időben pár rossz dolog, és ezért vagy most ilyen kattant. Fiatal vagy, még mindent kijavíthatsz, nem olyan vészes a dolog. Nem tudom, hogy mi volt az, ami miatt ezt tetted, de én szívesen segítek neked, ha küldesz egy a-mailt :)

2011. jan. 23. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Oh azok a boldog fiatalkori évek!!!XD

Én is valahogy így kezdtem az üdítőzést...

Meleg unokatesód meg ne befolyásoljon abban hogy melyik nemhez vonzódj!!!Fiatal vagy még hogy meglásd az igazságot!!!Nos részegen meg nagyon sok hülyeséget lehet elkövetni ami miatt másnap rosszul érezheted magad...ebből legyen az a tanulságod hogy nem szabad túl sokat inni mert abból csak probléma lehet!!!

Fiatal vagy még elötted az élet!!!Mindenen lehet javítani!!!

Fel a fejjel és másnaposan ígyál kávét ,sok c vitamínt ,pogácsát,,ami ilyenkor jobban esik....

2011. jan. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!