Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 18 éves vagyok és még nem...

18 éves vagyok és még nem volt barátnőm, mindig olyan voltam akinek csak 2-3 barátja volt. Valószínű azért mert introvertált vagyok vagy szociopata? a probléma az hogy azzal a néhány barátommal is megszakadt a kapcsolatom valahogy és 1 éve⬇️

Figyelt kérdés
senkivel nem beszélek. Napról napra egyre rosszabbul érzem magam,szerintetek mit csináljak hogy elmúljon ez a mindennapos véget nem érő rossz kedv? (Nem önsajnáltatás). Lehet hogy hülyének néztek azok után amit leírtam de valami tipp hogy mit csináljak? Csak így Karácsonykor látom igazából hogy mennyire magányos vagyok és hogy mennyire nincs értelme így semminek :(
2022. dec. 27. 02:13
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Előtted az élet. Vágj bele, barátkozz, ismerkedj, közben építsd magad. Tanulj, dolgozz, keress valamilyen hobbit, sportolj, kirándulj, stb. Mozogj minél többet emberek között.
2022. dec. 27. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Próbálj meg többet szocializálódni, úgy könnyebb a barátkozás. De ezek alapján a pszichológus se biztos, hogy rossz ötlet lenne
2022. dec. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

2-3 barátja volt... Haha. hagyjuk má.. és milyen minőségűek? Ezekszerint semilyen. :)


Inkább próba fiuk. :) Nekem a barár/barátnő az akivel minimum 1-2évet együtt van.

2022. dec. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Szociopata? Olvass mar utana mi az.
2022. dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szociopata? Ha meg akarod ölni a nőket, vagy kínozni őket, és fejbe vernéd őket addig, ameddig csak mozognak. Akkor vagy szociopata.


Különben meg nem vagy. :D

2023. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18? Nekem 25 évesen lett először barátnőm, addig szűz voltam. Ennek 10 éve, 2 szép gyerkőcünk van azóta. 🙂
2023. júl. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!