Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék introvertáltként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék introvertáltként kapcsolatot szerezni?

Figyelt kérdés
Sose érdekelt a bulizás,kocsmázás,fesztiválozás.Bentülős típus vagyok,nem járok sehova.Nehéz találni egy ilyen lányt,de mégis hol próbáljam keresni? 18/F
2018. ápr. 15. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Azok a lanyok is bent ulnek sajnos de ez van !Amugy en is intros vagyok es megis exros lanyok jonnek be
2018. ápr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagy introveltált hanem szimplán hülye már bocsánat.


Ha egyszer nem szeretet a bulikat, kocsmákat, fesztiválokat akkor nem kötelező ám oda menni!


Vannak normális helyek ott is van csaj.

2018. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
... pedig már kezdtem örülni, hogy egy introvertált lány írt :)
2018. ápr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha esetleg lenne kedved valakivel beszélgetni, akkor nekem írhatsz privátban. Hozzád hasonlóan introvertált vagyok, szinte soha nem voltak barátaim, mert társaságban nagyon csendes vagyok és gyakran szorongok. 17/L
2018. ápr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. :D

Próbálkozz olyan helyeken, ahol pl te magad is megfordulnál.

2018. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én egy introvertált lány vagyok, én se járok szórakozni, nem vonz.

Neten ismerkedek. Nehéz! Sok a “selejt” :D

Viszont már egy ideje beszélgetek egy sráccal! Ha minden jól megy, nemsokára tudunk találkozni is! (Messze lakik sajnos)


Szóval kitartást!:)

18L

2018. máj. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy szörnyen, borzasztóan nehéz introvertáltként barátot/barátnőt szerezni, de ne add fel! Én is introvertált vagyok és egy extrovertált fiúval jöttem össze, nemsokára fel évesek leszünk :) én megpróbáltam leküzdeni ezt az egészet, noha még mindig nem vonz, de mikor megláttam, tudtam, hogy miatta érdemes. Te is próbálj egy ilyen lányt találni.

18/l

2018. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!