Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék, ha introvertált...

Mit tehetnék, ha introvertált vagyok, de olykor vágynék az emberi kapcsolatokra?

Figyelt kérdés

Elég zárkózott vagyok, elvagyok a magam világában, nagyon minimális igényem van emberek társaságára. De kezd felőrölni a munka, alvás mókuskerék. Illetve a munkahelyem is olyan, hogy nem sok új inger ér, új kapcsolatokat nincs lehetőségem kialakítani. Az is igaz, ha lenne, sem tudnék, mert sosem ment az ilyesmi. Ideig-óráig tudok baráti kapcsolatokat kialakítani, de egy idő után elkopnak. Szeretném, ha nem a párom lenne az egyetlen barátom.

Hogyan lehetne ezt kivitelezni?


2022. júl. 31. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Így 1:10 után válasz nélkül, talán válaszolnék...


Az élet adja a lehetőségeket, menj facebookra, és csoportokban kommentelgess, írj rá azokra, akik a válaszaik alapján hasonlóak hozzád.


Rám is írhatsz. Minél ritkább kapcsolatot szeretnél, annál jobban alkalmas vagyok rá. Meg mellette sose leszek megsértve, ideges, és nincs elvárásom. Szóval ha kellene valami lelki, igazi kapcsolódás, megértés, viszont csak havi egyszer 15 perces csetelésben ez kielégül, akkor nyugodtan írj. :)

2022. júl. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem garantálom a magas röptű beszélgetéseket,de olykor olykor anotalk,vagy inkább omegle jó lehet,ott úgy sem ismered a másikat(omegle videochat kivételével,mert ott értelemszerűen látod)volt már szerencsém értelmes beszélgető társat kifogni,akivel azóta is tartom a kapcsolatot.nem egy életbiztosítás,de egy próbát megér
2022. aug. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Chat.hu-n próbálkoztam. Viszont nagyon elfajzott az egész. Egy próbát lehet, megérnek az általad említett oldalak is.
2022. aug. 12. 22:10
 4/5 anonim ***** válasza:
omegle-n nagyobb eséllyel fogsz ki normális embert.
2022. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Omegle-n, szinte csak fiatalok vannak. 😔
2022. aug. 22. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!