Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki segítsen könyörgöm!? :' (

Valaki segítsen könyörgöm!? :' (

Figyelt kérdés
Úgy érzem vége az életemnek. Vége lett a kapcsolatomnak ami 1 évig tartott, nem tudom mit csináljak. Nem tudom abbahagyni a bőgést, semmi sem tudja lekötni a figyelmemet. Nem megy sem a tanulás se semmi, mindenhez negatívan állok hozzá. Nem adok magamra, nem tudom mikor volt utoljára megmosva a hajam... Ennek tetejére kezdek kocka lenni, nem tudom kikapcsolni a gépet, állandóan az ő adatlapját nézegetem a közösségi oldalakon. Annyira összeomlottam, soha senki nem volt még ennyire fontos számomra. Nem tudom mihez kezdjek most, mivel fogom tölteni azt az időm amit eddig vele töltöttem. Üresnek érzem magam, de közben megszakadok a fájdalomtól. :'(
2010. okt. 2. 11:19
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Tudom milyen ez az érzés és rohadtul tud fájni bár nekem az volt a gond hogy reménytelenül voltam szerelmes meert a pasi nem szeretett és most megint au vagyok nem tudom mikor lessz ennek vége.sztem próbáld a világot más szemszögből nézni keresd meg hogy mi aaban a jó hogy szakitottatok
2010. okt. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nincs benne semmi jó :'( ez az 1 év volt életem legszebb éve...
2010. okt. 2. 11:31
 3/14 A kérdező kommentje:
Felalá rohangálok a szobában és bőgök...:'(
2010. okt. 2. 11:40
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
SZEDD MÁR ÖSSZE MAGAD A ROH@DT ÉLETBE. Ha a világon mindenki ezt csinálná szakítás után, összeomlana minden. Mi vagy te egy kisgyerek?
2010. okt. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem az a fajta vagyok akinek 2-3 hetes kapcsolatai vannak, és akinek egy szakítás meg se kottyan. Mindenki aki valaha is szeretett igazán már valakit, szerintem így reagál le egy szakítást, főleg ilyen hosszú idő után. Nem olyan egyszerű túllépni, és az a baj, hogy én sajnos nem is akarok...egyszerűen képtelen vagyok nélküle elképzelni magam, a jövőm, vagy akármit...
2010. okt. 2. 11:53
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem olyan fajta vagyok... oka van annak, hogy ki sem mozdulok, de töröld az ismerőseid közül, sőt magadat is töröld a közösségi oldalról ha ennyire nem megy. És nem mindenki így reagálja le, lehet jobban is csinálni. ÉS LÉPJ TOVÁBB MÉG HA NEM AKARSZ AKKOR IS.
2010. okt. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom,de ebben mi nem tudunk neked segíteni.

Ezt csak magadban tudod elrendezni.

Egy ideig nagyon sz@r az tény és való,de hidd el pár hét vagy hónap és jobb lesz.Vége ennek is,de majd ha készen állsz rá jön a következő.

Most nagyon rossz neked,de elmúlik.Hidd el az idő mindent megold.Viszont egyre figyelj,ne hanyagold el magad,és próbálj tanulni is!!

Szedd össze magadat!Ja és ne gyakorikérdésekre írd a gondodat mert mi nem tudjuk megoldani helyetted!;)

Sok szerencsét!:]

17/L

2010. okt. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hát én is voltam már így, ráadásul utána kirúgtak a melóból, így alkohol terápiára sem futotta, aztán kirúgtak az albérletből is, télen. :)

igazából nem tudok biztatót mondani, jópár hónapig ilyen lesz a helyzet, ha nem nagyon változik körülötted semmi akkor 1-2 évig is.

2010. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tudom milyen érzés! :(

Egy darabig (!!!) ne is akarj tovább lépni, mert úgy sem menne. Szeretted, szeretett nem lehet csak úgy semmibe venni. Pár nap és túlteszed magad rajta.

Vegyünk egy példát:

Képzelj el egy gyíkot. Egy aranyos pici gyíkot. Ez vagy te. Jön egy naaagy és csúnya fiú, és rálép a farkadra, ami leszakad rólad (<- a farkad volt a barátod). Eleinte a gyíknak is fáj (igen, fáj! Leszakadt róla egy fontos része), és mivel te vagy a gyík neked is! De mi történik a gyíkkal és veled? A gyíknak visszanő a farka, és neked is vissza fog. :)

Hülye példa, tudom...xD


Ha le akarod foglalni magad akkor rajzold le a gyíkot, minden nap ahogy nő és nő a farkad! XD Szééép és művészi legyen! (De vigyázz! A gyíkok farka nő, és nem csökken! ;))

2010. okt. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

röviden: Lesz még szebb kapcsolatod is.

Csak ez éltessen.

Az élet még csak most kezdődik számodra, hát élj vele!

2010. okt. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!