Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valami szegedi segítsen...

Valami szegedi segítsen sürgősen könyörgöm:, ( Ez most hogy van?

Figyelt kérdés
Megbüntettek. 3 munkanapom van 6 ezret fizetni. De most néztem h ügyfélfogadás csütörtökön nincs, pénteken pedig csak 2-ig és addig nem tudok eljutni.Holnap van persze, de akkoris épphogy eltudnék csak menni. Az ügyfélfogadás= akkor lehet befizetni a pénzt? és a csütörtök nem számít bele a munkanapba?
2011. aug. 30. 19:24
 1/4 anonim válasza:
Ilyenkor csekket is szoktak adni,azon is be lehet fizetni,nem kaptál?
2011. szept. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Erre tudod nem fogsz több választ kapni, mert az az egy aki válaszolt is egy senkinek érzi magát, ha a VALAMI után adott választ :'D...
2011. szept. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igaz, én nem szegedi vagyok, de nálunk itt Sopronba el is lehet utalni interneten keresztül, és csekket is k ellet, hogy kapjál! Hívd fel az ügyfélszolgálatot, ők biztos tudnak adni neked tanácsod ez ügyben!
2011. szept. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát ez már nem aktuális:D
2011. szept. 26. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!