Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan találjak vissza önmagam...

Hogyan találjak vissza önmagamhoz?

Figyelt kérdés

A 20-as eveim elején kezdődött a történet , most vagyok 27. Azóta boldog pillanat nagyon kevés volt, szüleim meghaltak , én megfelelési kényszeres , örök magányos , szeretet hiányos lettem .

Sajnos az élet minden területére kihatott már a dolog, fogalmam sincs hogyan tanuljam meg élvezni a magányt.


Hiányzik hogy valaki támogasson , őszinte elismerést adjon , néha hozzám bújjon, megpusziljon és azt mondja szeret.

Sajnos ezt addig nem fogom tudni elérni , amíg nem a maga ura vagyok hanem kiszolgáltatom magam az embereknek minden téren.

Pszichiáter kéne nekem , és egy gyengébb nyugtató legalább addig amíg át nem veszelem ezt a nehéz időszakot . Megérdemlem a boldogságot , ahogyan mindenki más … de amíg ez van addig nem tudok funkcionalni .



#depresszió #fájdalom #önsajnálat #kiút #Nincsen csalad #Nincsen hova tartozás
2023. jan. 3. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
gyógyszert itt nem tudunk neked felírni, úgyhogy menj el egyhez!
2023. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Hiányzik hogy valaki támogasson , őszinte elismerést adjon , néha hozzám bújjon, megpusziljon és azt mondja szeret."


Ezek alapvető emberi igények. Telejen normális, hogy nem érzed jól magad ezek hiányában. Szóval ne azon dolgozz, hogy ezek nélkül is jól érezd magad, hanem azon, hogy legyen valaki az életedben, aki ezeket tudja nyújtani neked.

Ha éhezel, akkor is az a cél, hogy egyél valamit, nem pedig az, hogy éhezés ellenére jól érezd magad.

2023. jan. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Depresszió?
2023. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2. Ezt csak úgy tudod elérni, hogy ha szerzel magadnak egy nőt (gondolom a kérdező férfi)


Nőt, mármint aki egészséges mentálisan/fizikáliasn pedig jó esetben úgy tudsz megszerezni és megtartani, hogy te is egészséges vagy, mind mentálisan mind fizikálisan


Viszont itt van a probléma, hogy aki itt tart, az nem tud megnyílni az emberek előtt, mivel nem bízik benne, azért nem bízik, mert már túl sokszor ignorálták bármikor is megpróbálta.. Valószíleg se mentálisa, se fizikálisan nicns a toppon


Ezért jön a megoldás arra, hogy akkor hozd fel magad arra a szintre, de ugye ekkor meg az a gond, hogy egyedül képtelen vagy mert már mindent megpróáltál, de megold a magány


Tehát ez egy ördögi kört eredményez, amiből nem tudom hogyyn lehet kijutni


Te tudod?


29m

2023. jan. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-es, sportolni kell, karriert építeni, legyen hobbid, járj emberek közé, ismerkedj és előbb-utóbb találsz valakit magad mellé.

Ha mentálisan nem vagy olyan állapotba, hogy ezt tudd csinálni, akkor menj el egy pszichológushoz/pszichiáterhez aki segít mentálisan helyen rakni, hogy tudj a barátnő szerzésen dolgozni.

2023. jan. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5ös


Mondok egy példát, láttál e már olyan embert akit savtámadás ért a fejét illetőleg,


Na most képzeld el ennek az embernek a helyzetét, ha mondjuk menne sportolni emberek közé, karriert építeni munkahelyre, hobbikat csinálni, valami bármit emberek között.És azt mondja, hmm "az emberekkel nehéz, akkor megyek pszichológushoz"


A pszichológus mit fog vele tudni kezdeni?


Mi van, ha tényleg úgy érezzük, hogy valamit objektívan kellene javítani magunkon, külsőleg amit gyakorlatilag nem lehetséges, mivan, hogy ha van valami ami kapásból taszítja az embereket, amivel nem tudunk mit kezdeni


Ezzel lehet menni 80 féle pszichológushoz, mit tud ezzel kezdeni?

2023. jan. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hasonló a hasonlóval össze tud jönni. Láttam vak házaspárt, törpe házaspárt, egyetemen volt egy srác, aki így nézett ki:

[link]

és volt barátnője. Aki amúgy kb ugyanígy nézett ki, csak lányban.

Hajléktalant is láttam hajléktalant nővel.

El tudom képzelni, hogy egy savtámadás áldozata is találhat párt. Persze nem tinderen, vagy szórakozóhelyen fogja megtalálni.

Szóval szerintem elég ritka amikor valaki tényleg reménytelen eset.

Abban tud segíteni egy pszichológus, hogy ezt elmondja neked, segítsen elfogadni, hogy ne szupermodellekkel akarj ismerkedni. Meg segít rájönni, hogy mi akadályoz abban, hogy találj egy hozzád hasonlót (gondolom először el kell fogadni magad). Persze akinek súlyos elváltozásai vannak, annak extrém nehéz helyzete van, de a kérdésben szerintem ki lett volna emelve, ha amúgy ilyen extrém esetről lenne szó.

2023. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De nem azert dolgoztam, mentem at minden akadalyon, es megyek is, hogy egyy olyannal legyek aki beleszrik mindenbe
2023. jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!