Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek haragszik rám?...

Szerintetek haragszik rám? Vagy nem? És összejöhet vele?

Figyelt kérdés

Szóval van egy 16 éves fiú.Nagyon jófej,szerény,nem piál,nem cigizik,nem jár discoba,mondhatni tökéletes srác.Na most az a helyzet,hogy focizik és van egy nagyon jó haverom aki lány(12 éves) és ő is focista.És ez a srác szerelmes volt belé,járni akart vele,de a csajnak nem tetszett.A fiúnak még mindig tetszik a csaj,de azt mondta,hogy ha nem tetszik a csajnak és nem szerelmes belé akkor ez van,ezt kell szeretni.Én már próbáltam beszélni a lánnyal,de tényleg nem tetszik neki a fiú.Pedig még 1 hete kb örültem volna ha összejönnek.Igen ám,csak most én is belezúgtam ebbe a srácba.Vannak nagyon jó haveri lógások,tegnap is az volt.De pénteken történt,hogy elmentünk hülyülni hárman,srác,egy haver meg én.És nyűgös voltam, amúgy is szarul éreztem magam mert tényleg nem volt jó,és mikor kísért haza a fiú,akkor elkezdtem vitatkozni vele.Mondta,hogy látja,h nincs kedvem hozzá,meg ,h megbántam,h elmentem(de könyörgöm,nekem már az is jó ha csak láthatom,hiszen szeretem...) meg ilyenek.Én meg mondtam,hogy ez pont fordítva van,mert neki nincs kedve hozzám,meg bárki mással szívesebben lenne mint velem.Aztán megbántam és bocsánatot kértem tőle,de úgy éreztem hogy haragszik rám és nem akartam,ezért átöleltem és mondtam,hogy sajnálom meg minden.Aztán mondta,hogy nehogy azt higgyem hogy haragszik rám,mert nem,csak legalább megmondtam,hogy szarul éreztem magam.És megint átöleltem,aztán valahogy megcsókolt,de azt se tudom miért.Utána megsimogatott én meg mondtam,hogy XY egy hülye(a csaj aki nem akar járni vele).És mondta,h jajjmár.Mentünk és előttünk még dumáltunk és mondtam,h tényleg nagyon sajnálom,hogy így viselkedtem és tényleg hülye a csaj.Erre volt az a válasza,h ha nem szerelmes belé a csaj akkor ez van.Én meg kérdeztem,hogy "És ha más igen?"(de már tudta,h ő tetszik nekem).És erre azt mondta nekem,hogy "Jó csaj vagy meg minden,de még én se tudom ,hogy mit akarok!"Aztán megkérdeztem,h jóéjt puszit azért kaphatok-e(tényleg puszira gondoltam) és ő mégegyszer megcsókolt.Na és tegnap meg ugye többen voltunk bandázni és nem nagyon beszélt velem,de azért dumáltunk,meg olyan volt,h én kitettem az asztalra a telómat és mondta,h ő ezt megnézi,meg kicsit hülyéskedtünk is.Aztán elindultunk haza,de ő még ment egyik haverjához és már sietnie kellet volna,de előbb engem kerülővel hazakisértek(mert ott volt egy másik haver is) és csak utána mentek el.


Szerintetek akkor már nem haragszik rám?És jelenthetek neki valamit???

Bocsi,hogy hosszú lett.Köszi a válaszokat 13/L


2010. okt. 3. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:
XY jó csaj, de nem szerelmes belé, a csávó látja, h viszont te az vagy, ezért lehet, h úgy van, h jó a szamár, ha nincs ló(ezért mondta, h nem tudja mit akar). nem haragszik rád, szerintem össze fogtok jönni.
2010. okt. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!