Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha kigyúrnám magam több...

Ha kigyúrnám magam több tiszteletem lenne?

Figyelt kérdés
az az igazság kutyába se vesznek a munkahelyemen igazi csicska vagyok.. múltkor rosszul raktam össze egy rendelést(komissiós vagyok és a főnök felpofozott az irodában)tényleg elég nevetségesen nézek ki 180 centi magas vagyok és 67kiló körül,de olyan is volt már hogy hátba rúgtak csak úgy...Ha kis izmot felszednék szerintetek több tiszteletem lenne?

#tisztelet izom edzés
2023. jan. 25. 19:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%
Persze, ha most elkezdesz edzeni, kb 10-15 év múlva egy egész tisztességes izomtömeget is magadra tudsz szedni, ha keményen odateszed magad :) Az izomépítés nagyon lassú folyamat
2023. jan. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 NTBS ***** válasza:
Igen. De a munkahelyedet hagyd ott és tegyél feljelentést.
2023. jan. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ne üljetek màr fel ilyen kamukázós kèrdezőknek.
2023. jan. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
51%

Sokan írjátok hogy kamu.. Lehet az,lehet nem. Ha valaki rátalál,és hasonló cipőbe jár, az olvashatja hogy mit kell ebben az esetben tenni. Bejelentés a területi munkaügyi hivatalnál,fizikális bántalmazásnál meg rendőrség és látlelet ha van nyoma. És beperelni a munkáltatót.


Én elhiszem hogy nem kamu,mert Magyarországon sajnos munkáltatók javarésze pofára megy. Csak olvasni kell a témába illő csoportokba és fórumokba,hogy rengeteg ehhez hasonló eset létezik ami elég nagy gáz. Lassan már ott tart a hazai munkakeresés mint a társkeresés sok helyen. Csak a külső,semmi tudás,végzettség na meg protekció. Főleg a keleti régióban tapasztalhatjak ezt. Bár az ilyen munkáltatók is eldönthetnék,hogy alkalmazottat keresnek vagy ágyast. Ha pofára és külsőre mennek..😁

2023. jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!