Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tiszteletem! Milyen feherjet...

Tiszteletem! Milyen feherjet vegyek? 176cm 68 kg Tobbi lennt

Figyelt kérdés

A heti etrendem 4-5x csirke 3,4 szelet ebedre ( pontosat nemtudok mondani sosem meremhany deka) 2x teszta levest hetvegente kerdesem az lenne hogy ha minden nap innek egy shaket mekkora kiszerelest kene vennem (100 whey pro) hogy eleg legyen egy honapig? Hetente 4 napot tudnek edzeni max 1 oraba illetve mit egyek reggelire a kenyeret kiszeretnem hagyni az etrendembol

Valaszaitolat koszonom!



2017. febr. 21. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem számolsz és mérsz, akkor mégis mit mondjunk?

Viszont elnézve az adataidat s azt, hogy nincs ellenedre az állati fehérje evése sem, lazán beviszed ételből, amit kell, semmi szükséged még porra is.

2017. febr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy fél kg-s biotechos csomagban talán 20 adag van
2017. febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom es mit egyek reggelire? Ha szabad kerdeznem:D
2017. febr. 21. 13:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Cottage cheese egy kevés felvagottal mehet,tojas

Zsírszegény turo-mez-zab és még gyumit is tehetsz bele

Esetleg kemény sajt a cottagehoz

De én a cottaget kombinálva valamelyikkel vagy tojást ennek reggelire

10 órai meg mehet a túrós "házi joghurt"

2017. febr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
reggelire mehet tojás , teljes kiörlésű kenyérrel vagy 1 adag fehérje 50-100g zabbal. Én az utóbbit szoktam. Biotechbe az iso whey zero 20 adagos és 4000 ft vagy a scitecbe a wpp 30 adag 6500 körül,
2017. febr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!