Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért tűnök ennyire könnyű...

Miért tűnök ennyire könnyű célpontnak ?

Figyelt kérdés
Itt most bantasrol beszélek. Általában mindig én vagyok az akit szivatnak ,és elég csúnyákat mondanak neki. Szerintem meg másik szerint is van egy olyan kisugarzasom ,ami miatt az emberek nem tudnak engem tisztelni,és ami miatt nagyon gyengének tűnök. Van amikor visszaszolok ,viszont én nem olyan csúnyán ,de azért mégis valamit . Miért lehet ilyen kisugarzasom,és lehet ezen változtatni ,ha igen hogyan? szeretnék az a lány lenni akit tisztelnek,és akit nem mernek piszkálni,csesztetni,csak nem tudom hogyan (mellesleg nagyon hidegnek tűnök,és nem is vagyok igazán barátkozós fajta)

2023. jan. 25. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Te kit tisztelsz? Szerinted ő milyen? Mi lehet a különbség köztetek?
2023. jan. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak emberek akik szeretnek kötöszködni, beszólni a másiknak. Nyilván a gyengébbhez megy majd oda. Ennek az a lényege hogy önbizalmat ad neki. A kisgyerek is bántják azt, aki nem áll ki magáért. Felnőtt korban van aki kinövi, van aki emberére talál, és van aki még keménynek hiszi magát. Ha bántanak állj ki magadért az ilyen embereket helyre kell rakni.
2023. jan. 26. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Senkinek nincs joga piszkálni téged, akármilyen is a személyiséged. Aki ezt csinálja veled, az szó szoros értelemben bűncselekményt követ el, csak ezt nem sokan nevezik így, és nem veszik komolyan.

2. Ha iskolás vagy, menj el az iskolapszichológushoz, mert ő ki van képezve erre! Beszélj erről a szüleidnek, vagy akiben megbízol!

2023. jan. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!