Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utalom magam,mit tehetnék?

Utalom magam,mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Tizenéves korom óta nem szeretem magam,önértékelési gondjaim vannak es testképzavaros is vagyok.

Párkapcsolatomban sokszor volt zűrös helyzet,de párom soha nem állt mellém,csak az anyja mellé.

Nem vesz soha komolyan,mert szerinte a depreszióm csak kifogás,hozzá kell szokni az élethez.

Az első szülésem után pár hónappal is depis lettem,aztán a második után is pár hónappal,mert én semmibe lettem véve az anyósom miatt.Soha nem engedett pszichológushoz,mert szerinte felesleges.

Az anyósom a páromat ellenem fordítja,beleszól a gyereknevelésbe és mindenbe.

Csináltam már pár dolgot amire nem vagyok büszke,de nem tudtam mást.

Utálom magamat,az életemet,az öngyilkosságon sokat gondolkodtam,de eddig nem tettem meg,mert a továbbiakra is gondoltam,de nem tudom meddig bírom mellettük.

Mostmár az anyósom elhitette a párommal hogy a gyereknevelésbe is bele kell szólnia mert nem jól csináljuk.

Nekem itt ennyi volt,elegem volt ebből mert már ezt is el akarják venni tőlem.



2023. jan. 30. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Pszichologus. A gyereked veled van?
2023. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lucifer-666 ***** válasza:

"Párkapcsolatomban sokszor volt zűrös helyzet,"

Van akinek ez sem volt. Miért nem olyan embert választol, aki szeret?

Ha meg szeret, akkor mi a baj?


Most tényleg megöldnéd magad és ott hagynád a gyereket?

2023. jan. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nézz körül itt:

[link]

2023. febr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A vallási trollkodást kerüljük. Egy róm kat pap nehogy már megmondja hogyan éljek.
2023. febr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ott merned hagyni a gyermekeidet?!? Én mindig attól rettegek, hogy nem fogom látni felnőni a gyerekem. Hogy ha én nem leszek ki védi meg? Ilyenekre nem gondolsz? Csak magadra? Az öngyilkosság az egyetlen kiút? Mielőtt megköveznél édesanyám kiskoromban többször öngyilkossági kísérletet követett el. Edesapam bantalmazta és leszarta volna ha apámmal maradok együtt, hogy velem mi lesz azután? Ki fog megvédeni...

Ne hallgass senkire. Mielőbb menj el pszichológushoz, de inkább pszichiaterhez

2023. febr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!