Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyit keres egy munkavállaló...

Mennyit keres egy munkavállaló burkoló Bács-Kiskun megyében?

Figyelt kérdés
2 éve szereztem meg a szakmám és 2 éve sikerült elhelyezkedni is a szakmában. 1. évemben felület előkészítést tanultam, most egy éve meg már burkolók is. Átlagos megrendelő körünk van, nem Pesti csont gazdag megrendelőink kik 120x260as lappal burkoltatnak. Minőségi burkolást végzem, szerencsére van érzékem hozzá. A tudásom meg, egyedül ki tudok burkolni a házat, nem full önállóan, de 80%ban már meg tudom oldani a dolgokat. Jogosítványom az nincs, és így kapok 1500as órabért. Most beszéltem egy kőműves segéddel ki 1800ban van, és én szakmunkás is vagyok. Arra teszem be, hogy sokkal nehezebb a munkája és azért keres annyit, de nem tudom, hogy most nagyon ki vagyok használva vagy pont megbocsátható a tanulásomnak? Állítólagos célja a főnökömnek, hogy meg legyen a jogsim meg 8 órában 1800-900as órabért ki tudjam termelni az önállósággal, hogy nem hívom fel stb.. szerintetek?

2023. febr. 16. 01:38
 1/5 A kérdező kommentje:
A kőműves segédmunkás a munkatársam volt és 1 évig dolgoztunk együtt, 3x hanem 4x nehezebb a kőművesek a dolga, legalábbis fizikailag, mentálisan ugyan ott van, talán picivel pepecsebb a burkoló.
2023. febr. 16. 01:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérj ajánlatot valamelyik vállalkozótól, s megtudod.
2023. febr. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2/2 gondoltam rá, de mindenki ismer mindenkit, de mondjuk lehet telefonon meg lehetne tudni.
2023. febr. 16. 12:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bejelentve ( teljes munkaidőben, nem ilyen 2-4 óra) 2000-2500 forintos órabér kb. Legyél inkább vállalkozó jobban jársz, magadnak keresed a pénzt, nem mást gazdagítasz.
2023. márc. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itthon ezt most felejtsd el, le vannak osztva a lapok.
2023. márc. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!