Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik típusú gyúrós csávó...

Melyik típusú gyúrós csávó vagy? Csak őszintén!😅

Figyelt kérdés

1.

Az örök shopbuilderes.

Csak a bro split! 4 gyakorlat bicepszre, 3 óránként eszik, a kaja leginkább csirke, rízs. Megy a Bcaa + glutamin, edzés után fehérjeturmix.


2.

A tudományos József.

Szerelmes DietGainz-be, és mindig mindent alá tud támasztani 100+1 tanulmánnyal. Profin fújja, hogy naturálban egy izom heti 2-szer, progresszió, célnak megfelelő étrend, napi fehérje összbevitel, és a bro split, milyen rossz, mert...

Józsefünkkel egyetlen baj van, hogy nagyon jól promózza magát, csak épp edzeni elfelejt, ezért sehogy se néz ki.


3.

Az okostojás.

Hasonló az előző kategóriához, csak ő úgy okoskodik, hogy fingja nincs semmiről. 2 hónap edzés után már személyi edzőnek és táplálkozási szakértőnek gondolja magát a csávó, mindenre van egy rém okos tanácsa. Ő lejár edzeni, de ő sem néz ki sehogy.


4.

A hozzáértő.

Tisztában van a kalóriaszámlálással, a táplálkozással és a hatékony edzéssel, nem hallgat mások butaságaira. Viszonylag alacsony a testzsírja, viszont van is rajta izomtömeg, nem 68 kilósan villog a kockahasával. Akár naturál, akár nem, elég jó formája van.


5.

A koxos Jankó.

Viszonylag rövid ideje edz, de fingja nincs semmiről. Ennek ellenére már koxol, vagy azon jár az esze, hogy hamarosan koxolni fog, mert naturálban nem lehet szerinte semmilyen eredményt elérni.


6.

A nagydarab gyerek.

Odafigyel a napi fehérjebevitelre, de a kájálás többi részére nem. Szeret jókat enni, nem okoz neki gondot egy családi vacsorán bezabálni csülkös pacalból, vagy éjfélkor egy pizza. Az erőszintje jó, van rajta izomtömeg, de minimum 25% a testzsírja.


7.

A versenyző.

Rommá gyúrt, és agyonkoxolt csávó. Erős, izmos, tiptop forma. Szerintem ezt a kategóriát nem nagyon kell magyarázni.😊


8.

A helyi kemény arc.

Hasonló a versenyzőhöz, azzal a különbséggel, hogy ő nem versenyez. Ennek ellenére koxol, nagy súlyokkal edz, törekszik a jó formára, elég jól képben van testépítés terén. Szúrós tekintettel néz azokra, akik meg merik tőle kérdezni, hogy meddig foglalja még a guggoló állványt.


9.

Az feszengő kiscsávó.

Középiskolástól a huszon pár éves korosztály. Mélyreható tudásuk nincs az edzésről, se a táplálkozásról. Heti 4-5 edzés, különféle turmixok, tápkiegek, multivitaminok, kreatin természetesen megy, kaját is tolják. Koruk miatt maxon pörög az anyagcseréjük, tehát sok felesleg nincs rajtuk. Valami izom látszik rajtuk, azt meg kell hagyni, kb. annyi, hogy 70 kiló helyett, már 75 kilósak, de már úgy feszengenek a teremben, mint Schwarzenegger és meggyőződésük, hogy ők a suli legkeményebb arcai.


Nos, te melyik vagy? Csak őszintén!🙃 Saját kérdésre nem szavazhatok, de én a 6. vagyok.



2023. febr. 26. 00:26
A kérdező szavazást indított:
1. Az örök shopbuilderes
2. A tudományos József
3. Az okostojás
4. A hozzáértő
5. A koxos Jankó
6. A nagydarab gyerek
7. A versenyző
8. A helyi kemény arc
9. A feszengő kiscsávó
12 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egyértelműen a 6. vagyok (bár az a 25 százalékos testzsír inkább 18-20 százalék esetemben), de szerintem ezek a kategóriák ilyen élesen nem választhatók el egymástól. Én tényleg a 6. típus vagyok, ettől függetlenül a fehérjebevitel mellett azért figyelek a kalóriakeretre is, nem szállok el teljesen eszetlenül, továbbá az egészségem kiemelt fontosságú, ezért nem pacalt zabálok pizzával lefojtva, hanem igyekszem betartani a dietetikai alapszabályokat. Olvasok tanulmányokat, nézek edukációs videókat is a témában, ettől függetlenül nem vagyok se tudományos József, se okostojás. Egyébként azért még létezik pár típus:


10. krónikus újrakezdő

Újévi fogadalomból januárban jár konditerembe, áprilisban már nem, aztán nyáron megint újrakezdi, de ősszel megint abbahagyja. Időnként felbátorodik, gyúrogat egy-két évig, aztán egy-két évig rohadtul nem, majd megint egy-két évig gyúr, aztán egy-két évig megint nem, és így eltelik egy élet.


11. szalmaláng

Nagyon belelkesült, nagyon motivált, nem vagyok búza, háború, testépítés feketén-fehéren, no pain no gain, lightweight baby, év végére ki leszek pattintva. Megveszi a világ összes tápkiegészítőjét, megvásárolja a bioteches kapucnis pulcsit, ráveszi a neonzöld súlyemelő övet, rendel 10 különböző shakert, minden lépésével prezentálja, hogy ő bizony bodybuilder, heti 7 napot jár edzeni, aztán következő hónapban már csak heti 4 napot, azt követő hónapban csak heti 2 napot, aztán nem látja többet senki a teremben, de a csávó meséli a haverjainak, hogy őt igazából soha nem is érdekelte a súlyzós edzés, ő csak úgy lejárogatott, de igazából hülyeség, kox nélkül nem is lehet izmosnak lenni, ő pedig nem fogja mérgezni a testét, inkább eljár futni.


12. páncélos lovag

Edzés előtti pörgető, öv, guggoló cipő, térdgumi, könyökbandázs, csuklószorító (súlyosabb esetben edzőkesztyű), időnként még magnézia is. Teljes harci felszereltség, fejhallgatóban heavy metal vagy hardstyle, aztán befekszik az 50 kiló alá fekvenyomni, vagy a terem legkisebb súlyzójával elkezd bicepszet durrantani. Ők szoktak arról panaszkodni, hogy nem értik, miért nem néznek ki még úgy, mint Dwayne Johnson, pedig már évek óta tolják.


13. Balaton Sound

Nem akarnak erősek lenni, fogalmuk nincs a progresszióról, semmilyen edzéselméleti tudásuk nincs. Kaja csirkemell, tojás, fehérje por, ennyi. Ők szimplán annyit akarnak, hogy legyen vastag karjuk és kockás hasikájuk a fesztivál szezonra, hisz erre buknak a gádzsik. Rózaszín póló, ecsethaj, Nike Jordan, csőnaci. Bedurrantás, pumpálás, mell-bicepsz, kisbaba súly, százezer ismétlés, csak gépek, csak izolációk. Zyzz pózban fotózzák magukat instagramra, és rohadt kínosak.


14. gyúrós apuka

35 éve jár konditerembe, amit minden találkozásnál el is mondd háromszor, annyira büszke rá, mégse erős, mégse izmos, de legalább pocakos. Lihegve, ordibálósan nyögve megrángatja valamelyik csigát, aztán kimegy szórakoztatni a recepciós csajokat a szar fiatalkori sztorijaival, negyed óra múlva visszajön, megint megrángatja valamelyik csigát, aztán rohadt hangosan elkezd pofázni a hasonszőrű haverjaival, hogy mindenki lássa, milyen kemény gang az övék, majd negyed óra múlva megint megrángatja valamelyik csigát. Napi 3-4 órát eltölt a teremben. Szerinte a szójától női melled lesz, a nagy súlytól csak lesérülni lehet, a tojás nyersen a legjobb, bemelegíteni csak a homokosok szoktak. Se shopbuilder, se DietGainz, nem tájékozódik sehonnan, csak úgy lejár, addig se a feleségével van, addig se iszik.


15. crossfit

Hétkor lemegy a terembe, fél nyolckor már ott sincs. Szuperszett, óriásszett, vetkőző sorozat, köredzés, nulla pihenő. Egyszerre van a fekvenyomó padon, a scott gépen, a guggoló állványon, a smith keretben, a lábtolón, a húzódzkodón. Nem néz ki sehogy, de legalább elmondhatja a kollégáinak a melóban, hogy ő bizony sportol.

2023. febr. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a Tudományos József vagyok.


Nagyon jól vágom, hogy mit hogyan kellene csinálni csak épp az edzésre nincs időm mert épp egy tudományos érvet írok a testépítő havernak, hogy miért úgy csinálja ahogy én azt mondom.

2023. febr. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Atyaég.🤣🤣🤣🤣🤣🤣. Még olvasni is fárasztó. Én azt a típust szeretem aki eljár dolgozni, rendesen eszik ( mindenfélét) és a tüzifát is összedarabolja és lecseréli a téligumit, ha kell kifesti a lakást és megtanul burkolni. Es még otthon a feleségét is a konyhaasztalon boldoggá teszi. Ennyi
2023. febr. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1

Igen, van még pár kategória, csak szavazásnál a helyek száma véges. Meg a kategóriák között is vannak átfedések, vagy nem zárja ki egyik a másikat. Pl. a feszengő kiscsávó is lehet Balaton Sound csávó.

Ami még az én kedvencem és kicsit lefedi a gyúrós apukát, az a szépfiú kategória.

A szépfiú is 3-4 órát edz, negyed óránként csinál egy sorozatot. A terembe frissen belőtt séróval, és beparfümözve érkezik. Sorozatok között a pultos csajt fűzi, aki már huszadjára sem akar vele d*gni. Szintén sehogy nem néz ki a pali, a sorozatai abból állnak, hogy a vékony karjával megfogja a 25 kilós kézisúlyzót az egykezes bicepszhúzáshoz, majd bevörösödött fejjel, ordítva csinál 3-4 ismétlést, majd a végén csinál egy hangos "HUHHH!!" kiáltást, hogy mindenki lássa, hogy szépfiúnk kemény, mint a kád széle.

Ezen a kategórián én jól szoktam szórakozni, ha látom.😆😆

2023. febr. 26. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!