Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért látok homályosan pár...

Miért látok homályosan pár ital után?

Figyelt kérdés
Akár 1 sör meg egy kis fütyülős után már nem tudok fókuszálni, viszont részeg nem vagyok mert teljesen tudatomnál vagyok és minden normális csak a látásom lesz olyan mintha be lennék rúgva

2023. febr. 27. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Két lehetséges opciót tudok, az egyik a szemfenéki erekre van az alkohol ilyen hatással.

A másik egy kicsit bonyolultabb, a kínai gyógyászat szerint a májad adja az "energiát" a szemednek a látáshoz, és ha a májad gyenge, akkor elmegy az energiája az alkohol bontására, ezért kevesebb jut a szemnek.

2023. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert az alkohol csökkenti a képességeket.
2023. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehidratálódsz, vagy pedig van egy kis látásgondod pl szemek közötti dioptria különbség és az a piától jobban érződik, pl én is úgy jöttem rá hogy ideje szemüveget íratni.
2023. febr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!