Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akármennyit iszok, nem érzek...

Akármennyit iszok, nem érzek semmit, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Szoktam azt hallani meg másokon látni, hogyha isznak, akkor felszabadultak, sokkal többet nevetnek meg beszélnek. Párom is, ha kicsit részeg, annyit tud beszélni meg viccelődni. De én hiába iszok, nem érzek semmi változást. Hiába iszok meg 2 pohár pálinkát nem érzem azt, hogy röhögnöm kéne vagy odamennék egy idegenhez. Egyszer megittunk egy filmezés alkalmával egy egész üveg likőrt, akivel ittam ő totál beállt tőle én nem éreztem semmit. Meg nem szeretek egyedül lenni, ezért kipróbáltam jobb kedvem lesz-e ha iszok és megittam 2 óra alatt 4dl likőrt, 1 üveg ilyen mezei koktélt 7,5% alkoholos volt 750ml és 1 pohár fehérbort, de nem lett tőle se jobb se rosszabb kedvem. Ez miért lehet? Kicsit idegesítő, hogy ettől se tudom magam jobban érezni :( 23/L (ja és sört sosem ittam, mert elég rossz az íze, inkább rövid, pálinka, likőr amit szeretek)

2017. ápr. 27. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Túl keveset iszol és azt is túl hosszú időn át, ezért nem tud beütni a hatása.

Próbáld ki hogy pár perc alatt iszol meg 1 üveg töményet, azt tutira meg fogod érezni :D

2017. ápr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fél üveg whisky, vagy másfél üveg bor. esetleg 8-10 tequila. keveset iszol.
2017. ápr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igyál normális alkoholt, ezek a cukros likőrök meg koktélok semmire se jók. Igyál vodkát tisztán, vagy pálinkát. De ne két felespohárral, az lópikula.
2017. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne már, alkoholizmusra buzdítjátok? A májának ez nem fog tetszeni. Egyébként vannak emberek, akikre nem hat a pia e téren. Én még rum hányása közben is udvarias vagyok.
2017. ápr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 David117 válasza:
100%
ne piálással akarj jó kedvet, főleg lánynál szerintem nagyon gáz is, csak nevetségessé teszed magad vele. próbáld elérni, jól érezd magad minden alkohol, drog stb nélkül. vagy fordulj szakemberhez. Sokan vannak úgy mint te és rossz helyen keresve a megoldást még fokozzák is a hülyeséget. rengeteg könyv video, tréning van, kutass 1 picit.Amit én konkrét megoldásnak javaslok, írd le 1 papírra h mi a célod. a te esetedben h jó kedved legyen haverokkal buliban, ha jól értem, pontosíts ha nem így van. aztán írd alá mikkel tudod ezt elérni, mi az amit szeretsz csinálni amitől jó kedved lesz pl.: nekem, viccek olvasása, vígjáték, zene, stand up comedy, edzés stb. ha ez meg van akkor tervszerűen foglald össze mit fogsz ebből rendszeresen csinálni, h 1 fix időpontra elérd a kívánt hatást, pl mához 2 hónapra. sok sikert! :)
2017. ápr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!