Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogyha mondjukpl...

Miért van az hogyha mondjukpl Ozzy vagy a Children of Bodomos srácok kifestik körmüket, szemüket, akkor ők mienmenők meg minden deha én kifestem akkor rosszb*zi vagyok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 20:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nmtomde se ozzynak se Bodom fiúknakse MetallicA-nak nincsen sörhasa-.-
2010. okt. 8. 20:15
 12/16 anonim ***** válasza:
Anyukád :) De ezek a sörhasú idióta tüzrevalók sokkal többet érnek az életben mint a te szennyezett mocskos életed.És lehet h a szüleid nemtalálkoznak össze ha nicnsenek ezek a zenekarok (ugyanis 70-90 es években nagyrészt koncerteken jöttek össze a párok)
2010. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%
neked meg én is lehetnék az apád, ha a kutya meg nem előzött volna a folyóson :)
2010. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ezt a szöveget is az utcárol szedted,ahol a "szüleid" téged :)Na de hát ezvan elkell fogadni ,hogy a gyerek árva és nincs jővője.Ja és mellesleg botfüle van.


Kérdezőnek meg annyit h ne ilyen fiatalon probáld magadnak az ilyen stílust kiépíteni mert akkor tényleg azthiszik h b*zi vagy.Ilyenkorban sokat szoktak piszkálódni mások.

2010. nov. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 FAKESZmester ***** válasza:

19:10 ez nagy volt xDDD

amugy szerintem sem leszel ettől b*zi ....

vállald a stilusod :)

OZZY A KIRÁLY !!!!NÉGY44

2010. dec. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez egyszerű mert nem vagy híres :DDD Kövesd Ozzy-t legyél híres haverkám ;) vagy nem tom verjél meg valakit XD
2013. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!