Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok boldog ha az...

Miért vagyok boldog ha az emberek rosszakat mondanak rólam?

Figyelt kérdés
Tehát annak nem örülök ha azt mondják hogy büdös vagyok, retkes vagyok stb, hanem annak mint pl pszichopata, elmebeteg, vagy esetleg börtönbe fogsz kerülni, te szívtelen stb, ez miért lehet?
2023. márc. 19. 15:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és ilyenkor akaratlanul elkezdek mosolyogni, talán kezdenék megőrülni?
2023. márc. 19. 15:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ott nincs minden rendben a toronyban. De ha már így itt vagy, akkor feldobom én is a kedvedet:b#szódj meg!:D
2023. márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja ez lemaradt, egy pszichológus felkeresését mindenképpen jsvaslom.
2023. márc. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pick me
2023. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Prick me?
2023. márc. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert ez a komfortzónád. Biztonságban érzed magad, ha ilyen tulajdonságokkal illetnek, mert azt gondolod, hogy így félelmetesebbnek tűnsz. Nem mernek veled feleselni, beléd kötni, hiszen ki kötne bele egy pszichopatába vagy egy börtöncella várományosában. De tulajdonképpen kiröhögnek emiatt a hátad mögött, kibeszélnek, gúny tárgya vagy. Nem vagy ettől félelmetes barátom, hanem szánni való. De magyarázhatom neked, hiszen ez a komfortzónád. Ebből a hülyegyerek szerepből érdemes kilépni, mert fejlődni csak és kizárólag a komfortzóna elhagyásával lehetséges. Szembe kell menni önmagaddal és akkor találod majd meg magadat vagy azt, aki a világra tervezett téged.

Jézus a legnagyobb, Ő még téged is képes feltámasztani az életre.

2023. márc. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hu de quirky vagy b4szom a szad
2023. máj. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!