Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A románok a vérében van az...

A románok a vérében van az árulás és a gonoszság?

Figyelt kérdés
Szóval, a történelmi tapasztalat az, hogy amint egy kicsit is szorul a hurok egyszerre a hátba szúrják a szövetségeseiket, mindig. A személyes része tágabb, szóval volt régen egy román osztálytársam aki mindenkit bántott itthon Magyarországi ált.-ban. De engem különösem, mindig hazudozott meg kínzott, megnyomorította a kisiskolás éveimet, amik tönkreb4sszák még most is az idegrendszerem. Aztán kiderült, hogy apám ágáról román származású vagyok, apám meg 2 éves koromban elhagyott minket, elárult engem. Aztán szakítottam a barátnőmmel akit beetettem féltudatos módon, mert régóta nem volt barátnőm, és vitt a lendület. Aztán szakítottam vele, elárultam. Szóval rohadtul érdekel, hogy a vérünkben van a féregség? Mert kezdem rohadtul gyűlölni magamban, már mikor megtudtam, hogy honnan származik az y kromoszómám, akkor elsírtam magam, még anno gimiben. Vérátömlesztés ugye nem segít XD, nem így működik. Fejbe lőni magam, hogy eggyel kevesebb román vérű legyen azért még nem szeretném. Rohadtul szorongok miatta, infernális gyűlölet és öngyűlölet van bennem, kb mint Hitlerbe aki zsidó volt apja ágáról, minden ami román volt körülöttem vagy olyan színezetű egy kínzó gonosz árulás. Szóval ez a vérbe van vagy nem? És nem kell miatta felakasztanom vagy fejbelövöm magam? Végülis Mátyás király és József Attila is latin vérű volt, meg Hunyadi János is (jó apa-fia de akkor is). Gyakorlatilag minden rendelkezésre állna személyes értelemben, hogy Hitler lehessek XDD Pedig amúgy egész jó genetikám van, magas, okos erős jóképű meg minden, de akkor is fér3gp4tkány román genetika. Öngyilkosságnál sokkal jobban szeretem magam, és anyumékat meg a családomat, de nem igazán tudom elviselni, hogy mocsok retek vérem van. Nem lehetek azonos ilyen gonosz emberekkel? Vitéz is vagyok, tehát nem akármilyen magyar, de lehetek így mégis magyar? Nem lehetek azonos ilyen kínzó gonosz emberekkel ugye? Most mi van? Kérlek segítsetek!😭😭😔😓😓😢😢😭😭

2023. márc. 25. 22:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
9%
Ez egy kifejezetten hülye gondolkodás. Volt egy szemét osztálytársad, aki történetesen román volt, ezért az egész népet elítéled. Nekem ugyan semmi közöm hozzájuk, de ez egy megalapozatlan buta általánosítás, és az lenne akkor is, ha száz szemét románt ismernél. Ha mondjuk szlovák/szerb/török/orosz/ukrán/stb. lett volna, ugyanígy gondolkodnál? Ha hallasz olyat, hogy valaki külföldön elítéli a magyarokat bármiért, mondjuk azt gondolja hogy a magyar lop, simlis, csal, stb., igazságosnak érzed? El tudom képzelni egyébként, hogy a honfoglalás idején mennyire hálálkodtak nekünk, hogy elfoglaltuk az egész Kárpát-medencét...
2023. márc. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
Azért a genetika is befolyásol, az egypetéjű ikrek igenis hasonlóak, még ha teljesen külön is nevelkedtek. A románoknál meg a mentalitást veszik át. Mátyásék nem voltak románok valószínűleg, a románok pedig nem rómaiak, talán azért hiszed ezt el, mert van benned román vér, de ez hazugság. Csak a nyelvük latin.
2023. márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
22es Ez nem bizonyított mármint lehet hogy hasonlóak lesznek de nincsen bizonyítva hogy két egypetéjű iker pár hasonló személyiséget örököljön, sőt olyan is előfordult hogy két egypetéjű iker személyisége teljesen különböző lett azonos környezet és neveltetés hatására is, szóval mint írtam ez abszolút nem biztos csak lehetséges ahogy az is lehetséges hogy nem
2023. márc. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
53%

Most is egymást verték az agyhalott románok Andorrában, miközben a magyarokat szidták.

[link]

2023. márc. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Örülünk, hogy magas okos erős jóképű és még vitéz is vagy ... LOL

A genetikán ne rágódj, hiszen az anyád ágáról nem román géneket örököltél, úgyhogy van még remény. A nem román génjeidnek is adj esélyt.

Az embernek szabad akarata is van, te döntöd el mit teszel, nem a génjeid.

2023. márc. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
20# Sztálin csak ne ugasson, pszichopata gyilkos véleményére nem adunk. Sose és semikor se. Pláne nem az övére.
2023. máj. 29. 12:26
 27/29 A kérdező kommentje:
22# rosszul tudod, Mátyás király magyar nemes volt, akiként is definiálhatta magát, de román származású volt, de a románok a rómaiaktól származnak, vér szerint is latinok, engem is rómainak sorolt be a dns-teszt. A vérük is latin nem csak a nyelvük.
2023. máj. 29. 12:32
 28/29 A kérdező kommentje:
24# az más mert foci ultrák mindenhol kretén gcik.
2023. máj. 29. 12:32
 29/29 A kérdező kommentje:
25# más nevében ne beszélj, hogy "örülönk" nem kell gúnyolódni minden úgy van, hogy leírtam és igaz. A génjeimmel meg nincsen semim baj, sőt a latin génjeim jobbak is valószínűleg mint a tiéd meg a tieitek együtt véve.
2023. máj. 29. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!